DaQu
DaQu napisał na forum gry Warface
1 zdanie Warface Witaj! W opisie gry na Dogry jest napisane jak byk "Zarejestruj się w grze Warface poprzez dogry.pl, pobierz ją oraz zaloguj się pierwszy raz do gry". Więc konto MUSI BYĆ nowe i założone od zera... Wymagamy, by screen pokazywał Twój profil, czyli sumaryczną ilość zwycięstw. To pierwsza sprawa. Druga - kilkaset wygranych meczy to oczywiście że zbyt dużo, dlatego otrzymałeś komunikat o próbie oszukania serwisu. Następnym razem proszę miej to na uwadze. Pozdrawiam.
W jaki sposob otrzymam kod na % euro? Witaj! Kod jest do odbioru na stronie dogry, jedynie otrzymujesz SMSem kod na potwierdzenie Twojego zamówienia, który wpisujesz na dogry ;) Adres to zabezpieczenie przed botami, które by mogły nabijać sobie punkty w nieskończoność, nie martw się, nie zostanie on udostępniony nikomu ani nic nie przyjdzie na Twój adres ;)
DaQu
DaQu napisał na forum gry Moviestarplanet
Vip na msp oszuści Cześć! Zbanowałem osobę, która spamowała tym niby "sposobem". Nigdy nie zmieniajcie swojego maila na podany przez kogoś, w ten sposób stracicie swoje konto bezpowrotnie! Nie ma czegoś takiego jak "hacki / darmowe punkty / darmowy vip" i inne do gier multiplayer! Korzystając z czegoś takiego stracicie konto. Apeluję o rozwagę i granie zgodnie z zasadami ;)
DaQu
DaQu napisał na forum gry Shakes & Fidget
Problem z ss Witaj! Jeśli Twój poziom jest nie większy niż poziom wymagany w kolejnym zadaniu to możesz wysłać nowego screena jeszcze raz. Jeśli jednak jest większy, to napisz do supportu dogry, na pewno Ci pomogą ;)
DaQu
DaQu napisał na forum gry War Thunder
Problem! ....... Kliknij na dole strony w zakładkę "Pomoc" -> wybierz odpowiednią kategorię -> kliknij na przykładowe pytanie i na dole odpowiedzi, która się rozwinie będzie do kliknięcia "Napisz do nas".
DaQu
DaQu napisał na forum gry Gigantic
Wymienianie pkt Witaj! Podanie numeru telefonu i adresu jest wymagane w celu weryfikacji czy nie jesteś botem :) Twoje dane nie zostaną nigdzie udostępnione ani wykorzystane, na Twój adres nie przyjdzie żaden rachunek, nie masz o co się martwić! ;)
DaQu
DaQu napisał na forum gry Margonem
Punkty do margonem Tak, wszystko jest w pełni legalne, a dane które podasz nie zostaną nigdzie udostępnione. To zabezpieczenie przed masowym zakładaniem fejkowych kont - jedno na osobę :)
DaQu
DaQu napisał na forum gry League of Legends
Adres, zamowienie Witaj! Zamówienie trwa mniej więcej tyle, ile pokazuje timer podczas jego składania. Nie musisz niczego płacić, a adres to zabezpieczenie przed zakładaniem wielu nieprawdziwych kont przez boty.