Andrzej
Andrzej napisał na forum gry War Thunder
Porównanie: Co jest Lepsze WoT czy War Thunder? WT jest lepsze od WoT pod praktycznie każdym względem. Dlaczego więc gram w obie gry? WoT jest grą prostą - jak nie widzą arty, to do mnie nie strzela :) Nie atakują mnie samoloty, a szczególnie domorośli kamikaze. Te uproszczenia pozwalają skupić się na grze czołgiem. Co mnie denerwuje to MM i ciągłe nerfienie czołgów. W WoT nie grasz kilka miesięcy i po powrocie praktycznie nie wiesz co się dzieje. Czego za to nie mają obie gry i co odbiera cały urok z zabawy to praktyczny brak ochrony przed cheatami. Konta nie zamieniaj tylko załóż nowe - najlepiej z mojego linka to pomogę :)
Andrzej
Andrzej napisał na forum gry War Thunder
jakiej należy stosować amunicji w myśliwcu ? Zgadzam się z kamilem, aczkolwiek z pewnym wyjątkiem. Pociski smugowe mają tę zaletę, że je widać. Niby są mniej skuteczne, ale widok ognia powoduje, że gracze panikują i zamiast atakować cel zaczynają wykonywać uniki. Jak gramy małym żuczkiem i nie mamy szans na szybkie zestrzelenie przeciwnika to smugacze są świetne do odganiania przeciwników od naszych kolegów.
Andrzej
Andrzej napisał na forum gry War Thunder
Samolot vs Czołg Czołgi umożliwiają zajęcie punktów kluczowych, a co za tym idzie łatwe zwycięstwo. Oczywiście potrzebna jest osłona powietrzna. Jak gra jest pod kontrolą - czytaj mamy te punkty zajęte, możemy sobie pozwolić na swobodne polowanie, bo przeciwnik albo oddaje pole i tylko kampi bez sensu albo musi się odkryć. Jakby ktoś nie wiedział nazywa się to przejęciem inicjatywy. Pytanie powinno brzmieć czy chcemy wygrać czy tylko sobie postrzelać mając resztę kolegów z drużyny w czterech literach. Ja lubię wygrywać.
Andrzej
Andrzej napisał na forum gry War Thunder
Co zrobić gdy nie działa mi prt sc? Aż głupieje- w Warthunderze wciskamy F12 i fotka ląduje w Folderze Warthunder/screenshots Jak nie działa to w opcjach grafiki zaznaczamy zrzut do jpeg. Prt sc działa w World of Tanks i tam też rzuca screeny do odpowiedniego katalogu, bez żadnych paintów.
Andrzej
Andrzej napisał na forum gry War Thunder
Jaki najlepszy czołg na 3 erze Moim najlepszym czołgiem jest T-28, który ma magiczne pociski przeciwpancerno-burzące i większość celi zdejmuję na hita. Co za tym idzie na tym czołgu mam najlepiej wyszkoloną załogę, którą posadziłem na T34 i odmianach KW. Trzecia era przynosi magiczne KW-2, które długo ładuje, ale jest mordercze dla każdego, a na końcu IS - co tu kryć, ta linia cała jest po prostu OP. Mimo wszystko zawsze jak mi źle idzie wracam do ulubionego T28 :)
Andrzej
Andrzej napisał na forum gry World of Tanks
Najlepszy czołg VI tieru To zależy od klanu i typu rozgrywki/mapy. Na otwartej mapie dobrze sprawdzi się dicker max - ma olbrzymi zasięg widzenia i morze robić za stacjonarnego skauta dla obrony. Na zamkniętych miejskich mapach lepiej dają sobie radę czołgi ciężkie typu KV. Jeżeli jesteś bogaty i używasz amunicji premium, a przeciwnik robi podobnie, to możesz grać czołgiem lekkim, bo z golda i tak wszystko wejdzie, a pancerz nie ma wtedy znaczenia i tu prowadzą francuskie magazynkowce. Bardzo mobilne, a o olbrzymiej sile ognia. Na otwartych mapach najlepsze. Wszystko zależy od doboru taktyki i mapy.