kupno postaci w lolu Zależy na czym ma polegać ta uniwersalność. Taki fizz może grać na midzie, topie i jungli, ale głównie ap, chociaż na topie to tank z dodatkiem ap. Podobnym pickiem jest Trundle, który może być na topie, jungli i supporcie, ale można go grać na ad, ap, tanka itd. Takie Pantheon może być grany jako tanka lub ad na midzie, jungli oraz topie. Volibear może być tankiem, ad lub chyba ap, a na dodatek grać nim można na supporcie, jungli i topie. Jak widzisz dużo jest pod tym względem uniwersalnych postaci, ale niektórym uniwersalność polega na tym, że dana postać jest ciągle w mecia, jak np. Thresh.
Kogo mainowac? Te 3 postacie są głównymi banami. Nie polecam Katy bo to zwykły papier, który ma tylko ulta i jak się nią ze stunuje to po niej. Na Zed'a aktualnie nie ma bardzo dobrej kontry, więc jak Tobie się uda to możesz go brać. Jedyną rzeczą, na którą musisz uważać przy Zedzie jak i Yasuo, że musi być przynajmniej 1 champion ap w grze oraz tank. Yasuo jest dobry 1vs1 i teamfightah, ale trzeba uważać jak się gra na tanki, bo ciężko jest je ubić. Dodatkowo ma on wielu championów,k tóre jego kontrują. Kolejną informacją jest to, że Yasuo to jeden z najtrudniejszych championów w grze.
Te serwery RIOT na EUNE są chore :( # razy jak nie więcej podczas meczu próba odnowienia, pełno podskoczeń pingu i na koniec wyrzucenie z serwerów :( Internet oczywiście mam bardzo dobry :)
Dajesz skana, żeby wykonać zadanie, a oni go nie zatwierdzają :(
Dodatkowo trzeba było wbić 5 lvl, a ty masz już 6 i więcej i zadanie nie może być przyjęte :(