Jakiego adc kupić? 1. Vayn nafeedowana czy nie zwali karzdego na kolana. W late game słaba lecz w późniejszej fazie gry sama kieruje gre. 2. Jinx szybka i skuteczna jak srka po kebsie. R piękne lecz trzeba mieć wyczucie. Jeśli poszukujesz sup zaproś mnie CarnivallPl. :) Powodzenia ;)
Postac za 4800 Polecam Malzahara. Na mida. Trzeba trochę pograć a potem wymiatasz. Ez komba ps: sam na nim mam 95% win ratio) Walisz na 1 miniona E potwem W fala cała zniszczona i zwraca ci się mana 2x. Kiedy cię typek atakuje Na niego E (postaraj się trafić jeszcze Q) W i na koniec R( grdy jest na R nic nie może zrobić a twoje żuczki zadają mu obr DUŻE pomaga R i E czyli jakby trutka która zadaje w czsie obr i przez to twoje żuczki i umj są o połowe silniejsze. Gorąco polecam można gry kierować co każdy mecz mam praktycznie s- s+ i s.
Kogo polecacie do 6300NE obojetnie jaka linia i dlaczego(nie supp) Polecam Malzahara. Na mida. Trzeba trochę pograć a potem wymiatasz. Ez komba ps: sam na nim mam 95% win ratio) Walisz na 1 miniona E potwem W fala cała zniszczona i zwraca ci się mana 2x. Kiedy cię typek atakuje Na niego E (postaraj się trafić jeszcze Q) W i na koniec R( grdy jest na R nic nie może zrobić a twoje żuczki zadają mu obr DUŻE pomaga R i E czyli jakby trutka która zadaje w czsie obr i przez to twoje żuczki i umj są o połowe silniejsze. Gorąco polecam można gry kierować co każdy mecz mam praktycznie s- s+ i s. 2. To troche tanie ale mocne na magów Kassadin :) Chyba nietrzeba tłumaczyć 3. Diana postać robi furrore od już 3 lvl można zgarnąć killa uuuff a co od 6 XD. Jak jest nafeedowana jest ope. ps:Malzahar kontruje diane, diana kasse, kassa malze xd
SZUKAM MAIN! HELP :D Kassadin nie do poonania na mamę ale odnawia ją przez w R tak sport co 5 s daje mobilność i zadaje obrażenia Tony obrażen Mid Minusy: Przed 6 lvl CHUJOWY PLUSY: Po 6 ZAJEBISTY PASYWKA ROBI Z NIEGO TANKA NA MAGI: O 15 % mniejsze obrażenia sp od przeciwników z umiejętności. Dobry w team fightach. MIÓD MALINA PS NA W MASZ POLE W KSZATLCIE ROZKA SPOWALNIA ON WROGÓW POSTAĆ TRICHE CIĘŻKA!