wagonik666
wagonik666 napisał(a) na forum gry Taern
Moderatorzy gry Taern Screen musi spełniać zasady zawarte w regulaminie, a też nie ma się co dziwić jak im ktoś 20 razy wysyła zdjęcie. Moderatorzy robią co do nich należy, ale pamiętajmy, że są ludźmi tak samo jak my, więc różnie to bywa.
wagonik666
wagonik666 napisał(a) na forum gry Taern
platyna Na serwerach gracze obracają i handlują, płacąc złotem jako walutą zwykła i platyna jako walutą premium. Platyna umożliwia w grze zmianę wyglądu postaci, zmianę imienia, płci itd, czyli rzeczy, których nie kupisz za złoto.
wagonik666
wagonik666 napisał(a) na forum gry Metin 2
ogólnie o grze Gra była dobra, ale w złotym czasie dla tego typu gier, twórcy zboczyli z dobrej drogi i zaczęli ustawiać grę na pochyłej. Tak dzisiaj mamy mieszankę gry dobrej z kupą, która kupą już zostanie. Metin zmieniał się latami i dalej będzie to robić.
wagonik666
wagonik666 napisał(a) na forum gry Metin 2
Jaką profesje polecacie? Wojownik body i sura WP to postacie, które sa typowymi dps'ami. Wojownik mental to chadzacy czolg. Ninja i sura bm to postacie specyficzne, dobre w pvp, ale odstające w biciu potworów. Szaman jest ciężki w rozwijaniu postaci i nadaje się głównie do wspomagania drużyny. Ja polecam schować upodobania i postawić na wojownika body lub mental :), do samego końca będziesz kozak i przyjemnie się gra
wagonik666
wagonik666 napisał(a) na forum gry Taern
Czy na końcu ścieżki w Przeklętym Lesie kawałek mapy traci ten, kto kliknie, gdzie drużyna idzie? Jak klikniesz " idz prosto" to nie tracisz map, ale musisz robić instancje od nowa, więc jeszcze raz musisz zabijać wszystkie potwory. Z tym, że map ( o ile je masz ) nie tracisz :). Jest to dobra opcja dla tych co nie mają jednej, bądź dwóch map i chcą iść dalej. Tutaj masz poradnik do tego bosa - https://www.youtube.com/watch?v=IV1tUTCJlj8