Henio
Henio napisał na forum gry Ragewar
Limit wojska Na stałe dają to budowle takie jak fort, warownia,itp. Jest jeszcze oczywiście item shop gdzie znajdziesz dopalacze podnoszące limity na określony czas.
Henio
Henio napisał na forum gry War Thunder
9 lvl, podboj i dominacja Nic z tym nie zrobisz, ulepszaj jednostki oraz załogę oraz staraj się nie lecieć na ślepo do celu o ile nie posiadasz szybkiej jednostki. Po objęciu punktu przez twoją drużynę ustaw się aby atakować wrogów z dystansu oraz wsparciem artyleryjskim. Najlepiej trzymaj się kogoś doświadczonego (TAB -> PPM -> profil gracza)
Henio
Henio napisał na forum gry War Thunder
Wszystkie misje Poziom daje srebrne lwy za zdobycie pewnych progów, emblematy oraz osiągnięcia które czasem dają ptk badań nic więcej. Wszystko jest w zakładce Profil -> Osiągnięcia
Henio
Henio napisał na forum gry War Thunder
Czemu każdy ma mnie na 1 strzał Z tego co zaobserwowałem to bardzo ważne jest zrobienie wszystkich modyfikacji dla jednostek oraz zdobywanie jak najwięcej doświadczenia dla załogi i to jej właśnie dawać naszą najlepszą jednostkę. Doświadczenie załogi podnosi między innymi wytrzymałość co pozwala przetrwać ostrzał oraz celność co ułatwia naszemu pilotowi trafienie wroga, ważny jest też typ naszej amunicji, bombowca czy też myśliwca przechwytującego raczej trudno ustrzelić z podstawowego karabinka, tak jak napisałeś 1 hit z 18mm vs minuta 7mm :)
Henio
Henio napisał na forum gry War Thunder
Tryby rozgrywki oraz dobieranie przeciwników Kwestia w tym że dobiera mi przeciwników z BR maszyn 4,7-3 x 3 takie maszyny a sam mam jeden czołg 3,3 ( na szczęście już w pełni zmodyfikowany :D)pozostałe 2,3 i 2, dodatkowo rywale nierzadko mają po 50lvl+ , wiem że lvl nie gra ale zdecydowanie daje przewagę, znajomość map, maszyn i ogólnej mechaniki gry. Sam też nie ułatwiłem sobie gry gdyż gram Japonią która w czołgach jest wprost koszmarna jeśli chodzi o BR maszyn względem stopnia rozwoju ale nie zamierzam grać inną nacją. Szukałem po wiki gry ale tak chyba ma być jeśli chodzi o dobieranie, matchmaking jest zdecydowanie nie fair :[