Dominik
Dominik napisał na forum gry War2Glory
Zadania War2Glory - odpowiedź administracji Osobiście uważam, że opcja 5, 7 i 10 ratusz będzie adekwatna, tak jak pisałem, 5 ratusz robi się jakąś godzinę, półtorej. 7 i 10 już nieco dłużej, zajmie to spokojnie około 5h kilkania. Dawanie wyższego poziomu niż 10 jest ez sensu, bo potem te budynki same z siebie robią się po 1 czy dwa dni. Awans ratusza z 5 na 6 to już dobre 7h. Dlatego skromnie uważam, że 1 próg - 5 poziom, potem 7 i 10. Kiedy mniej więcej będzie wiadomo co do zadań, bo nie wiem czy resetować czy jednak 5 ratusz zostanie.
Dominik
Dominik napisał na forum gry War2Glory
Zadania War2Glory - odpowiedź administracji Uważam, że zostało to zrobione tragicznie. 150 reputacji robi się jakieś 10 minut. Nie wiem czy mówimy o tej samej grze. Ja po 2h mam 2137. I co teraz? Jeden budynek, co zajmuje 10sekund daje 1 poziom? Nigdy tak łatwo na dogry nie było. Ewentualnie dajcie opcje zresetowania i podejścia do gry raz jeszcze. Myślę, że zbyt wiele osób będzie poszkodowanymi.
Level 3 - wyśle ktoś skrina tutaj? Co? Wypraszam sobie takie oszczerstwa :P Chciałem zobaczyć jak ma to wyglądać, bo nick jest mało widoczny, po na jechaniu na avatar, i może ktoś wszedł gdzieś głębiej w statystyki, czego ja nie znalazłem. Zresztą wczoraj chwilę po już wysłałem tak jak uznałem za słuszne, więc luzik panowie.