John
John napisał na forum gry World of Tanks
Poziom świątecznej atmosfery Pytasz o to, czy jeśli całą choinkę ozdobisz dekoracjami z wyłącznie jednej kolekcji to dostaniesz za to jakiś bonus? Nie wiem jak jest w tym roku, bo obecnie mało gram i nie zdążyłem tego sprawdzić ale w poprzednich latach nic to nie dawało. Nie ważne czy używało się różnych ozdób czy może z tej samej kolekcji - liczyło się jedynie ile ich się posiada. Przypuszczam że w tym roku jest tak samo i chodzi jedynie o to, by uzbierać ich jak najwięcej.
John
John napisał na forum gry World of Tanks
Zarabiaczka wot Najlepiej zarabiającym TDkiem jest Strv S1, za nim wspomniany wyżej WZ-120-1G FT. Twoje kryteria spełnia też Lowe ale jeśli zależy Ci przede wszystkim na zarobkach to top 3 wygląda tak : M4A1 Revalorise, Progetto M35 mod 46, Lorraine 40 t.
John
John napisał na forum gry World of Tanks
Jaką Premke Wybrać? Najlepiej zarabiającą obecnie premką jest M4A1 Revalorise, później Progetto M35 mod 46 i jako trzeci - Lorraine 40 t. Oczywiście wymieniłem tu czołgi które mają najlepszy zarobek 'na czysto'.
John
John napisał na forum gry World of Tanks
Jak przenieść grę z jednego komputera na drugi Zależy jaką grę chcesz przenieść. WOTa czy CSa można skopiować na dysk/ pendrive i uruchomić na innym komputerze bez potrzeby instalacji ale nie z każdą grą ta metoda zadziała. Nie wiem czy dobrze rozumiem, pytasz czy jak już ją przerzucisz to na 2 komputerze będzie widoczna tak jakby była normalnie zainstalowana? Nie, będzie bo to kopia ale zrób sobie po prostu skrót pliku exe na pulpicie czy w jakimś folderze z grami i nie będziesz musiał jej wyszukiwać (oczywiście o ile ta skopiowana gra będzie działać na drugim komputerze).
John
John napisał na forum gry Forge of Empires
punkty globalne W lewym górnym rogu między nazwą Twojego miasta, a liczbą dostępnej ludności znajduje się "wieniec laurowy" z pewną liczbą. Kliknij w wieniec i przeniesiesz się do rankingu globalnego:) prościej się nie da:P
John
John napisał na forum gry Forge of Empires
screenshot Mati na samej górze po lewej stronie (obok nazwy Twojego miasta) jest taka zielona ikonka, przy której widać pewną liczbę. Kliknij w tym miejscu i będziesz mógł sprawdzić ile masz punktów w rankingu globalnym:) i wtedy właśnie trzeba zrobić ss'a.
John
John napisał na forum gry Travian Kingdoms
Nagroda za punkty nie jestem do końca pewny, bo jeszcze nie kupowałem złota do wota ale zdaje się, że dostaniesz kod który możesz podać po zalogowaniu się na stronie wargaming (tylko zaloguj się na starym koncie) i złoto zostanie dodane do ilości którą masz obecnie
John
John napisał na forum gry Metin 2
Brak możliwości wykonania zadania jeśli masz 19 to nic nie zrobisz, nie zaliczysz tego zadania i drugiego również nie. akceptowane są tylko SS na których widać ten sam lv jaki wymagany jest w zadaniu i nawet jeśli ma się wyższy to i tak zadanie nie zostanie zaliczone.
John
John napisał na forum gry World of Tanks
Jak to działa? a otrzymałeś wiadomość że zadanie zaliczono? musisz uzbroić się w cierpliwość, graczy są tysiące a moderatorów jest tylko garstka więc trochę to trwa zanim zaliczysz jakieś zadanie:)
John
John napisał na forum gry World of Tanks
Sprzedaż pojazdów myślę tak jak johny-n, nie opłaci Ci się sprzedaż, bo sporo kredytów na tym stracisz. sam kv 3 i lornetka to już prawie milion w plecy. chyba że gra tymi czołgami nie idzie Ci najlepiej, wtedy możesz zaryzykować i przekonać się czy tigerem pójdzie Ci lepiej;)