Ile trwa jedna gra? 0.o, chyba 1 vs 1. Przeważnie 20-40min zależy czy z botami czy z ludźmi oraz od poziomu jaki posiadasz gdyż zwiększa to ilość przeciwników do pokonania. Jak chcesz przyśpieszyć sobie rozgrywkę poszukaj graczy którzy zagrają z tobą w grupie (chyba że trafi ci się noobzor)
Gdzie widać jaki ma się lvl? oraz czy rozwijanie swoich jednostek na coś wpływa? Osobiście uważam inaczej jeśli chodzi o rozwój jednostek. Wygrywasz = więcej expa. Otrzymujesz punkty nauki które możesz wydać na zakup lepszej broni, munduru i wyposażenia czyli lepsze staty dają większą szanse na wygraną. Z czasem levelowania gra staje się coraz trudniejsza, trzeba walczyć z większą ilością jednostek i zdobywać więcej strategicznych punktów. Pomoc botów nie wystarczy gdyż z punktów komandora nie wydasz wszystkim rozkazów więc potrzebne dodatkowe postacie którymi można sterować, czyli lepsza kontrola mapy daje większą szanse na wygraną.
Najlepszy SUPPORT współgrający z Ashe Tak jak kolega polecam Braum'a gdyż połączenie ich Q daje szanse na szybkiego stuna, do tego W Ashe lekko spowalnia dzięki czemu Braum'owi łatwiej trafić z Q czy R. Do tego dobrym połączeniem jest Blitzcrank i Thresh właśnie dzięki temu że Ashe spowalnia (W) czy na chwilkę stunuje (R) tym drugim łatwiej grabnąć przeciwnika. Na początek poleca Blitz'a gdyż najłatwiejszy i najtańszy choć z tych trzech jest chyba najczęściej banowany.