Szukam supporta ! Ashna, tylko, że to co Kwintyl napisał to prawda, a ty swoim zachowaniem tylko się ośmieszyłaś :) Najwięcej niedojrzałych ludzi właśnie nazywa innych 'dziećmi' gdy nie wiedzą co powiedzieć i nie znają nawet wieku rozmówcy :D A skoro mowa o chwaleniu się goldem to z tego co widzę z Twojego profilu to w tamtym sezonie też miałaś golda i jak piszesz tylko golda V. To coś słabo idzie z twoimi postępami. Wywyższanie się nad kimś bo masz golda jest w sumie niczym w tym przypadku :D To tak samo co ludzie, co siedzą 5 sezonów w tej samej dywizji i chwalą się ile to oni osiągnęli, a ich życiowe dokonana to np. gold III :D
Komenda /remake - co sądzicie? Nervarien opublikował na ten temat film i bardzo ten system krytykuje, mówiąc właśnie to co pisaliście, że co wtedy gdy ktoś wyjdzie np. w 10minucie? I że on sam miał problemy i z 7 razy dołączył do gry po czasie, a przecież jako tak znany streamer raczej ma dobry sprzęt i dobry internet.
Ultimate Sivir Nie sądziłam, że mój temat wzbudzi takie dyskusje. Nie rozumiem czemu wypowiedz magda_milo została skasowana, miała dużo informacji i nawet chciałam dać jej plus ale nagle zniknęła. Smutne jest to, że niektórzy użytkownicy serwisu są gorzej traktowani. Na jej miejscu byłoby mi bardzo przykro i smutno.
Syndra (pytania) http://vignette1.wikia.nocookie.net/leagueoflegends/images/6/67/Circular_AOE_Indicator.jpg/revision/latest?cb=20111214205932 takich rysunków, że jak kliknę na przykład jakiś skill to pojawia mi się coś takiego. Więc smartcast jest wtedy gdy rysunków nie widać i umiejętność od razu się używa. Bez smartcastów to wtedy gdy umiejętność klika się 2 razy (raz widać obrazek zasięgu, a drugi raz potwierdzenie) Dobrze rozumiem?
Wbijanie lvla 21-30 EUNE Kwintyl polecam ci też zgłosić i pokazać screeny jak cie obraża. i napisać, ze ma wiele takich tematów i zawsze proponuje to samo, a nie istnieje nikt kto potwierdzi jego wiarygodność, za to ludzie co wiedzą że kłamie są i to nie jedna osoba.
Wbijanie lvla 21-30 EUNE ShadowExecutor dokładnie. Będę bronić opinii zaufanych ludzi, których widzę tutaj codziennie i wiem, ze zawsze służą pomocą i warto im uwierzyć. A nie jakiegoś randoma co m na swoim profilu kilkanaście razy to samo i uważa, że ma całe kolejki ludzi, który to kupują. Jakby miał choć trochę godności to by przeprosił albo udał, że się pomylił. Ale woli obrażać innych i oszukiwać kolejnych. Już wysłałam zgłoszenie do administracji Dogry, mam nadzieje, że coś z tym zrobić.