Dominik
Dominik dodał zdjęcia
LETS HUNT - polowanie na zwierzaki (specjalnie na załączam zrzutów z tej masakry). Gra się nieźle, ale bez wydania kasy na fajną broń robi się nudno. Ot, takie bum-bum we wszystko co się rusza. Ale jak masz niezłą kuszę to co innego :)
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
ZEW SMOKA - lubisz gry na automacie? To coś dla Ciebie. Włączasz i leci samo do 100 poziomu. Żart? Nie koniecznie. Na tym klonie nic innego nie porobisz. Proponuję wyłączenie jak tylko się znidzi, tj. po pierwszych -nastu poziomach lub wcześniej
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
LINEAGE 2 - kiedyś, lata temu bardzo chciałem w nią zagrać a nie dane mi było. Nie mogłem zlokalizować darmowego serwera na który udałoby mi się wbić. A teraz przeszedłem lub tylko grałem w tyle lepszych tytułów, że już mnie nie wciągnęła. Z pewnością ma nadal rzesze fanów i wciąż pojawiają się nowi, co widać po ilości osób biegających na niskich poziomach.
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
ELSWORLD - gierka w stylu japońskim. Jak dla mnie straciłem w niej za dużo czasu i cholewa nadal tracę :D Po robocie można się w niej trochę wyżyć na nobach. Gra się dobrze, ale dłużej jak godzinkę nie da rady. Trochę za kolorowa
Dominik
Dominik dodał zdjęcie
LEGEND OF HONOR - szczerze nie przekonała mnie ta gra. Tak mocno pcha do tego żeby kupić za realne pieniądze diamenty do rozbudowy że aż oczy bolą! Sama rozgrywka... na pewno ma paru wiernych graczy. Mnie nie.
Dominik
Dominik dodał zdjęcie
STRONG HOLD - ten zrzut mówi wszystko. Wpierw trzeba być Kmiotkiem i Prostakiem aby później być Szlachcicem. Gorzej jak w życiu ktoś od szlachcica zaczyna i od razu jest Prostakiem i Kmiotkiem. A gra... No cóż... Pograć można ale mi szybko się znudziła
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
PRISON WARS ONLINE - jak w podstawowej wersji - inna oprawa graficzna i na tym koniec. No cóż, lepiej ale d..y nie urywa
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
MY LITTIES FARM - gra dla dzieci, ale nie znam żadnego dzieciaka, który ma tyle cierpliwości co ja dla tej gry. Chyba parę setek tysięcy kliknieć żeby dość do 15 poziomu? Dziękuję, nigdy więcej.
Dominik
Dominik dodał zdjęcie
PRISON WARS ONLINE - gra dość nietypowa i szczególnie dla młodzieży. Dlaczego? Bo na fajach i wódzie najlepiej się zarabia. I ile w tej grze prawdy o więzieniu... Hoho Normalnie nauka w pigułce, tylko że w krzywym zwierciadle. Załączam tylko jeden zrzut. Kto ciekaw niech sam obada.
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
AION - tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Świat jest mega, naprawdę nie przesadzam. Mnogość zadań - bicie nobów, produkcja, zbieranie, "zabawa w listonosza", własne pety, i wiele wiele wiele innych rzeczy. I te skrzydła. Zaje...sta gra. Z przyjemnością przypomniałem sobie stare dobre czasy, bo ta gra się nie starzeje. Wszyscy grają na zaledwie paru serwerach i zawsze jest masę ludzi! Od lat!
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
Trivian - moja osobista porażka. Szmat czasu poświęcony, a kończę na 2 poziomie zadań za względu na brak czasu do uzbierania tych cholernych punktów kultury (pełnię szczęścia byłaby za około 1-2 tygodnie).

Co do gry szczególnie polecam dla osób z bardzo słabym łączem - prawie nie generuje ruchu. Jak ktoś lubi tego typu produkcje można się pobawić :)
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
DarkOrbit - Jak na kosmiczną strzelankę nie jest źle. Prosta jak konstrukcja cepa ale gra się całkiem miło. Obawiam się tylko szybkiej nudy
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
CallOfGods - jednym słowem porażka. Dziw że ktoś w to jeszcze gra. Może jak miałbym Amigę lub Comodora... :)
Dominik
Dominik dodał zdjęcia
Islanderz - w sumie to pograć można. Nie zabiera dużo czasu, grafika w porządku, pograć można (ale i nie trzeba).
Dominik
Dominik dodał zdjęcie
Kraina Wikingów - koszmar dla gracza. Nie działa, wiesza się, zrobienie zadań (dwóch) graniczyło z cudem cierpliwości. Ale się udało. Ogólnie omijać z daleka!