Problem z kontem "Skontaktuj się z pomocą techniczną Steam, a jej przedstawiciel zweryfikuje, czy jesteś właścicielem konta i przywróci ci do niego pełny dostęp. Wysyłając wiadomość do pomocy technicznej Steam, upewnij się, że zawiera twój login i odpowiedni ważny dowód własności." Pewnie bedziesz musiał podać dowód zakupu jakiejś gry(me e-mailu masz takową informację). Skontaktuj się z pomocą techniczną Steam, a jej przedstawiciel zweryfikuje, czy jesteś właścicielem konta i przywróci ci do niego pełny dostęp. Wysyłając wiadomość do pomocy technicznej Steam, upewnij się, że zawiera twój login i odpowiedni ważny dowód własności.
Plusy za refa Zapraszam na stronkę CSGO Royale Roulett to jest mój link http://refer.csgoroyale.net/2b5o46 początek dostajesz 7 pkt i ja dostaje 7 pkt. Możesz wypłacać skiny od 230 pkt.=2.5euro na steam. Najważniejsze to że wypłacasz skiny bez wcześniejszej wpłaty swoich skinów. Polecam
BETOWANIE Z YT Zapraszam na stronkę CSGO Royale Roulett to jest mój link http://refer.csgoroyale.net/2b5o46 początek dostajesz 7 pkt i ja dostaje 7 pkt. Możesz wypłacać skiny od 230 pkt.=2.5euro na steam. Najważniejsze to że wypłacasz skiny bez wcześniejszej wpłaty swoich skinów.
Który CS ? CS:GO Zapraszam na stronkę CSGO Royale Roulett to jest mój link http://refer.csgoroyale.net/2b5o46 początek dostajesz 7 pkt i ja dostaje 7 pkt. Możesz wypłacać skiny od 230 pkt.=2.5euro na steam. Najważniejsze to że wypłacasz skiny bez wcześniejszej wpłaty swoich skinów.
Konto steam z cs go Zapraszam na stronkę CSGO Royale Roulett to jest mój link http://refer.csgoroyale.net/2b5o46 początek dostajesz 7 pkt i ja dostaje 7 pkt. Możesz wypłacać skiny od 230 pkt.=2.5euro na steam. Najważniejsze to że wypłacasz skiny bez wcześniejszej wpłaty swoich skinów. Polecam fajne skiny mają