takzwana
takzwana napisała na forum gry Howrse
za co wymianić ? Zestaw nyks jest (kiedy kupujesz go od gracza) wart 3 kupony. Oznacza to, że op£aca się go wymienić za przedmioty, które ( na wymianach między graczami) są warte 3 kupony.
takzwana
takzwana napisała na forum gry Howrse
Od, którego poziomu dnia stażu można sprzedawać konie? 1To zależy o jakie sprzedaże ci chodzi :) : -Aukcje: możesz sprzedać konia na aukcji, gdy osiągniesz 10 dni stażu i będziesz posiadać (minimum) 4 punkty Karmy. -Sprzedaże bezpośrednie/zarezerwowane tylko gracze z 30 dniami stażu, (minimum) 2 żyjącymi końmi i Karmą wynoszącą (minimum) 4, mogą używac sprzedazy bezpośrednich. 2 Jest to bonus dla konia dostępny do kupienia tylko dla graczy z kontem VIP. Możesz też wygrać je w GP lub w promocjach. Dodają +12 do nejlepszej umiejętności konia.
takzwana
takzwana napisała na forum gry Howrse
Wytrenowanie konia Mogę wytrenować i wyblupować ci konia ( w zależności od rasy i twoich wymogów. Oczywiście w gre wchodzi też zapłata, którą otrzymam c: ). Pisz śmiało do mnie na howrse (nick Śmierć12321).
takzwana
takzwana napisała na forum gry Minecraft
problem z txt Musisz: -Pobrać txt -Dać go do resource pack (%appadata%>.minecraft>resource pack) -zmienić go na zip (jeśli jest rar) -wejść w mc -ustawienia -paczki zasobów (w lewym oknie będzie ten txt i musisz na niego nacisnąć)
takzwana
takzwana napisała na forum gry Howrse
Wartość-wycena Każdy ma swój cennik. Mój wygląda tak; -promień heliosa-10 000 -fortuna krezusa-4000 -woda młodości-15 000 -lira apolla-11 000 -muśnięcie filotes-17 000 -czarna orchidea-5000 -puszka pandory-5000 -chmurka-20 000 (ostatnio sprzedałam za 45tyś) -zestaw posejdona-40 000 -krew meduzy-40 000 -kaloszki-2000 -lonża-3000 -ostrogi-2000 palcat-2000
takzwana
takzwana napisała na forum gry Howrse
Wycena koni :) To zależy do czego ma być przeznaczony koń. Jeśli szukam konia do GP (którego JA chcę wytrwnować) patrzę na UM i PG (ewntualnie na CR) Jeśli szukam konia do rozrodu patrzę na wiek, liczbę pokryć i UM/PG Jeśli szukam konia do PG (już wytrenowanego) patrzę na UM, wiek i bonusy
takzwana
takzwana napisała na forum gry Minecraft
Pomoc do minecraft Wydaje mi się, że posty tego typu są pisane w celu nabijania punktów. Każda inteligenta osoba chyba umie wpisać w przeglądarce dany tag (czyli np "Jak craftować"). Na niektórych serverach jest komenda /recipe nazwa. Po wpisaniu jej wyskakuje nam instrukcja craftingu. Dla przykładu; Kiedy chcę wiedzieć jak stworzyć skrzynię kresu wpisuję /recipe enderchest.