Korony jak zdobyć wejdź w kup korony , znajdź darmowe , wykonaj zadania np osiągniecie jakiegos poziomu w grach . dostaniesz troche (mało )koron ale co najważniejsze zaliczy ci ( choc jest napisane ze nie ) zadanie na darmowe karty czyli pierwsze i drugie doładowanie koron.
Jak zdobywać Honor? badania w dziedzinie sztuka to podstawa, następnie dekoracje ogrody, golebniki , pomniki , kościoły itp zwiększające honor oraz zwiększające zadowolone teatr itp plus bonus z ustawienia max żarcia i max piwa i duża łapówka . daje to wszystko sporo dziennego honoru ja osiągałem nawet 35 000 dziennie. 2 : Zwiadowcy odkrywający worki z ? w kregu twojego honoru na mapie 3: Ataki na wilki i inne wrogie SI w kregu honoru 4 Obrona przeciw wrogiemu obozowi oblężniczemu 5: misje i osiągnięcia 6: i w ostateczności te badziewne uczty ( do wszystkich milosnikow i obroncow ucztowania dobra luksowe lepiej sprzedać dzieki kupcom naprawde sie nie opłca ucztowanie ;)
O ja cię kręce !! :D podstawa to bonus do zadowolenia osiągany dzięki ustawieniu na max zarcia , max piwa , min podatków plus wykorzystaj bonus plus 30 z pierwszej doby oraz postaw budynki dekoracji czyli klomby, potem kapliczki i badania sztuki na max. wtedy mnoznik honoru raz zadowolenie powinno ci dac 5000+ honoru dziennie. Populacje jak tylko sie zwiększy wbijasz w uzbrojonych chłopów dzieki temu nie zjedza ci darmozjady całego królestwa, olewasz ucztowanie oraz prawie olewasz zwiadowcow. obywatela robisz w 24 godziny potem juz gorzej
początek gry aha i na poczatku badania narzędzia(zmniejsza koszty budynkow ) na max potem gdzies kilka pnkt w liczebnosc armi zebys mogl tych chlopow jednak rekrutowac do armi , moze ze 2 zwiadowcow dla kilku bonusow na poczatek tez warto, stawiaj max 2 domki i wszystko rekrutujesz w armie, po samouczku masz konto premium pamieta ze mozesz miec kolejke badan i budowania oraz przestawiac budynki potem bedzie juz gorzej ;)
początek gry uwaga niewarto zaczynac gry jezeli tego dnia nie masz czasu poświecić jej kilku godzin!!!! ustawieniu na max zarcia , max piwa , min podatków plus wykorzystaj bonus plus 30 z pierwszej doby oraz postaw budynki dekoracji czyli klomby, potem kapliczki i badania sztuki na max. wtedy mnoznik honoru raz zadowolenie powinno ci dac 5000+ honoru dziennie. Populacje jak tylko sie zwiększy wbijasz w uzbrojonych chłopów dzieki temu nie zjedza ci darmozjady całego królestwa i obywatela masz w 24 godz
obywatel tudna żecz obywatela robi się w jeden dzień, i to bez zwiadowców i ucztowania. podstawa to bonus do zadowolenia osiągany dzięki ustawieniu na max zarcia , max piwa , min podatków plus wykorzystaj bonus plus 30 z pierwszej doby oraz postaw budynki dekoracji czyli klomby, potem kapliczki i badania sztuki na max. wtedy mnoznik honoru raz zadowolenie powinno ci dac 5000+ honoru dziennie. Populacje jak tylko sie zwiększy wbijasz w uzbrojonych chłopów dzieki temu nie zjedza ci darmozjady całego królestwa ;)
punkty w dogry jest sposób, osiągasz odpowiedni poziom, robisz scr i wstrzymujesz się z wysyłaniem scr z zada 1 aż do 8 dnia czasu. Ponawiasz tak z zadaniem nr 2. Masz wiec spokojnie 24 dni czasu na zad 3 Nie trzeba tez duzo siedziec. Robisz misje po kolei i dostajesz za każdy poziom plus 10 max energii. Do tego walczysz z szczurkami i dostajesz zielone kamyki za 15 szt możesz odnowić raz dziennie energie. Tym sposobem logujesz się, robisz misje za max energii plus za kolejny max drugi raz. ITD
Nieśmiertelność ? dupa nie potiony tak jak wyzej napisal jedyny madry HP stone do kupienia lub zyskania. Masz takie miejsce w kształcie rąbu pod kula z HP, zaloduj tam do oporu i na afk najlepiej z bonusem do exp walczysz z grupamy potworow i tak robisz exp przez pol dnia w tle ci gra moze leciec ;)