Kindred..... Kinred jest podobna do Riven: Jeśli na początku upadnie kilka razy i pozbawi się ją golda to staje się bezużyteczna. Ale to działa też w drugą stronę, więc jeśli zrobi kilka dobrych ganków i zaliczy kille lub asysty, a do tego dobrze farmi jungle to będzie kosić.
Jak To Działa? To nie kille są najważniejsze. Gra ocenia cię na podstawie wszystkich graczy, którzy grali zedem na tej samej linii. Co jest brane pod uwagę zależy od linii oraz roli. wardy, zniszczone wieże, dragony, barony, cs, kille, asysty itd. Kille to tylko kropla w morzu. Jeśli chcesz dostać wyżej niż A to proponuję grać postacią na niestandardowych pozycjach, na których mało się gra. Np. ów Zed w jungli lub na topie. Mało ludzi pickuje w taki sposób przez co masz większe szanse na wysoką ocenę. Ale takich rzeczy próbuj tylko w normalach :)
Illaoi czy Gnar Illaoi robisz full tank a i tak robisz dmg jak darius. Gnar jest bardziej uniwersalny, w małej formie jest mobliny i ma duży range dps na pojedynczym celu. Zaś w dużej formie świetnie sprawdza się w walkach drużynowych.