aapony
aapony napisał(a) na forum gry Moviestarplanet
cz istnieje darmowy vip? Wielu mówić będzie, że owy "darmowy vip" nie istnieje, a że wszystkie e-maile krążące po sieci, podobno "vipotwórcze" to tylko fake'i i twórcy tych e-maili wyłudzają konta. I tu się zgodzę, jednakże tylko połowicznie. Owszem- nie należy nabierać się na ten rodzaj darmowego vip'a, aczkolwiek istnieje sposób- a nawet dwa- na darmowego vip'a! 1. Należy wygrać konkurs, długość vip'a zależy od zajętego miejsca. 2. Vip z gazetki.
aapony
aapony napisał(a) na forum gry Transformice
Wady tfm To zależy od punktu widzenia każdej osoby. Jednym podobać może się to, że dostępne są mikropłatności, a innym- wręcz przeciwnie- będą obrzydzeni wymienianiem prawdziwej waluty na tą w grze. Idąc dalej tym tropem- w wielu pokojach na czacie można wyczytać (np. na vanilli1 i bardzo często na survivorach) obraźliwe treści i/lub przekleństwa, wypisywane przez grupkę osób. Owszem- dla Ciebie i innych może być, a nawet powinno być uważane za nieodpowiednie. Jednakże, owa grupka osób w aktualnym momencie dobrze się bawi, i nie zwraca uwagi na to, że obrażają innych. Inaczej- jedni są źli i zniechęceni tym, że zakupy są straszliwie i szalenie drogie, a innych satysfakcjonuje to, że aby coś zdobyć należy długo pracować, postawić sobie to na cel, starać się, satysfakcjonuje ich to, że nie jest to tak łatwo dostępne, na wyciągniecie ręki. Podsumowując, analizując zadane przez Ciebie pytanie- wydaje mi się, że jest to temat rzeka, że każdy będzie miał odrębne zdanie na temat tego.
aapony
aapony napisał(a) na forum gry Transformice
Co to jest komenda /skip ? Gdy jesteś w pokoju "music", można puszczać piosenki poprzez kliknięcie ikonki u góry i wklejenie tam link'u do filmiku. Każdy może wstawić co chcę, więc jeżeli innym myszkom nie spodoba się piosenka mogą napisać na czacie "/skip". Jeżeli osiem osób napisze tą komendę na czacie- piosenka jest pominięta, i od razu zaczyna lecieć nowa, kolejna na liście.
aapony
aapony napisał(a) na forum gry Transformice
Jakie kupić futerko? Wszystko zależy od tego, jaka jest kolorystyka Twojej myszki. Jeżeli Twoja myszka będzie np. mocno czerwona, to nie polecam kupować do tego puchatego futerka. Jeżeli chcesz jakoś wymyślić, jak ma wyglądać Twoja myszka, to polecam zagrać na heromice, bo tam dostajemy pełno serka który możesz zużyć na ubiór myszki, i w ten sposób zaplanować jak będzie myszka wyglądać. :')
aapony
aapony napisał(a) na forum gry Transformice
truskawki. To zależy od Twojego asortymentu pieniężnego, i czasowego. Jeżeli masz dużo czasu, np. idziesz do szkoły na godz. jedenastą, albo w weekendy nie porabiasz niczego mniej czy bardziej konkretnego- w takim wypadku polecam zbierać punkty. Jeżeli jednak nie posiadasz, albo nie chcesz przeznaczać czasu na zbieranie punktów, to bardziej polecam wysłać sms. :)