Opłaca się kupić Kindred? Jest to całkiem solidny jungler w obecnej mecie (w związku z przeprowadzonym ostatnio reworkiem ADC), jednak pasuje jedynie do specjalnych kompozycji. Kindred nie mogą dostarczyć do teamu dużych ilości CC i nie mogą też stanowić frontline'u (jako że budowanie ich pod tanka mija się z celem). Jeśli jednak drużyna ma już oba wymienione elementy, a brakuje im obrażeń, Wieczni Łowcy są świetnym wyborem.
Ap Master Yi Z nowym Guinsoo Rageblade oraz Devourerem, pasywka tego pierwszego odpala się zdecydowanie częściej. Pasyw Guinsoo skaluje się jednak z magicznymi obrażeniami, a więc bardziej opłaca się go robić właśnie pod AP (Devourer>Guinsoo>Hextech Gunblade> Nashor's Tooth)
Czy opłaca mi się kupywać LeBlanc? LeBlanc - oczywiście, jest teraz jedną z najsilniejszych bohaterów. Jeśli chodzi o jej linię - LB może iść tylko i wyłącznie na midlane, pójście nią na inną aleję nie ma żadnego sensu. Co do buildu - na obecną chwilę najlepiej iść tak - Morellonomicon dla jakiejkolwiek regeneracji many, buty oczywiście te pod penetrację magiczną, potem Luden's Echo i Rabadon dla maksymalizacji obrażeń, a na koniec najlepiej złożyć Void Staffa i Zhonyę dla lepszego burstu oraz możliwości defensywnych.
Postac na bota Kalista na obecną chwilę jest okej, ale wydaje mi się że Vayne będzie lepszym wyborem, ze wględu na jej rework jest ona po prostu za silna. Jeśli szukasz postaci na dłuższą metę - weź Kalistę, jeśli nie, to graj Vayne póki możesz - czekają ją pewne nerfy w najbliższym czasie.