Obstawianie na mecze Vulcun - bardzo dobra, trzy typy zdobywania skinów za darmo - dają punkty za codzienne wizyty, darmowy ticket do losowania i możesz sobie pograć w fantasy league czyli właśnie pobawić się w przewidywanie kto wygra. Chyba najlepsza obok CSGODOUBLE - tu z kolei dają skiny za 0,5-0,7$ po skorzystaniu z kodu STARWARS - klikasz potem na withdraw i o ile jest coś poniżej 500 monet (tyle dostajesza kod) to wyciągasz od razu. Jak nie ma, to czekasz. Możesz tym się pobawić i spróbować szczęścia. Moim zdaniem dwie najlepsze stronki tego typu w necie. Jedno "ale": Vulcun wymaga podesłania fotki z trzymanym dowodem osobistym, a csgodouble nie da nic, jeśli nie masz gry CSGO na swoim koncie na Steamie. No ale to zrozumiałe, bo by ludzie oszukiwali i tworzyli milion kont na osobę.
wolne ładowanie Mieli dyskiem. Dyskiem komp mieli gdy mu brakuje RAMu albo coś kompa zamula (trojan, antywirus). Najpierw dołóż RAMu, szczególnie, że to grosze. Jak nie pomoże to poproś kogoś ogarniętego w kompach, żeby zobaczył czy coś w tle nie zamula kompa, a jak masz antywirusa to go wyłączaj na czas gry w CSGO. Karta graficznia nie ma żadnego związku z czasem ładowania.
Udało się komuś połączyć konto z FB albo uruchomić powiadomienia? Pytanie zadałem tutaj, bo support nie odpowiedział. To off-topic, forum off-topic poza grami nie ma. Od tego czasu support się odezwał - napisali, że nie zaliczy bo wykryto multikonta, co jest totalną bzdurą, bo sam używam tego łącza internetowego i żadnych kont nie robiłem. Za to kolega miał podobny problem i próbował kilka razy, aż za którymś zaskoczyło. Ja próbowałem ze 20x i dupa.
Punkty z ankiet,zdjecia Dołączam do pytania: Ja wypełniłem wszystkie 2 dni temu, ze 3-4 teraz przed chwilą i po wypełnieniu jest "przepraszamy, ale nie mamy akurat ankiet". Ściema! :/ Do tego połączenie z Fejsem mi nie zalicza choć zarejestrowałem się używając konta na Fejsie własnie. Wyświetlanie powiadomień na pulpicie też nie trybi - pojawia się tylko rysowana jakby odręcznie strzałka pokazująca lewy górny róg i tyle. Może to tylko na androidzie działa? Ja z kompa próbuję (win7).