4
jasiekkrawczyk

Poradnik Prison Wars Wronki

Dodał jasiekkrawczyk 26.02.2016, 16:30

Jak wbić poziom?
Poziomy rosną wraz z nabytym doświadczeniem. Doświadczenie dostajemy za przestępstwa, przestępstwa gangowe oraz ataki na innych graczy.
Na nowozałożonym koncie pojawiają się również specjalne misje do wykonania, za które dostajemy doświadczenie. Ostatnia z misji to Bank.

Jak zdobyć kasę?
Kasa wpada za przestępstwa i dilerki (tutaj jednak jest szansa na trafienie do izolatki), za fuchy i przestępstwa gangowe. Najszybszym sposobem zdobycia dużej ilości szmalu jest wymiana punktów na kasę na czarnym rynku.

Jak otworzyć paczki?
Paczek się nie otwiera. Każde kliknięcie w link automatycznie dodaje do stanu Twojego konta trochę szmalu, czasami również sterydy oraz narkotyki. Paczki, jakie otrzymałeś danego dnia sprawdzisz w: Twój blok->> Kasa bez ryzykaPrysznic/ cioty
Przyjmując zaproszenie pod prysznic zapewniasz sobie ochrone przed atakami graczy z wyższymi poziomami (w opcji Bij Świeżaka). Do stat Twojego protektora doliczana jest Twoja szybkość. Nie możesz sam zrezygnować z bycia ciotą. Tylko protektor może Cię zwolnić spod prysznica.

Co daje kurs tatuażysty?
W każdym gangu musi być co najmniej jedna osoba z kursem tatuażysty, gdyż dzięki temu członkowie gangu będą mogli sobie zrobić gangowe dziary. Tylko gracze z dziarami mogą dołączać do przestępstw i wojen w gangu.

Siłka
Ćwicząc na siłce nie zapomnij wziąć steryda! Zwiększasz dzięki temu ilość nabijanych stat. Regularnie rób też treningi. Treningi szybkie dodają na stałe daną ilość stat, treningi stałe sprawiają, że więcej wyciskasz ćwicząc na siłce.

Ataki
Można atakować tylko graczy, którzy są w tym samym bloku. Nie można atakować graczy, którzy mają co najmniej 3 poziomy mniej niż Ty- nie dotyczy płatnych zleceń- tutaj można atakować każdego bez względu na blok czy poziom. Graczy dostępnych do ataku znajdziemy w Szukaj Ofiary Możemy zaatakować kogoś wchodząc na jego profil i klikając: Atakuj. Komunikat, że gracz jest wyczerpany oznacza, że przeciwnik nie ma wymaganych 81 procent zdrowia

KOMUNIKAT Ze względu na zabezpieczenia dostęp do stron został zablokowany
Niektóre opcje, takie jak np. siłka, przestęsptwa zostały zablokowane na Twoim koncie na 12 godzin, ze względu na to, ze nie podałeś na czas Czułemu dragów (bądź nie wpisałeś captchy)- to rodzaj zabezpieczenia przed botami.

Co lepiej wbijać- poziom czy staty?
Wyższy poziom zapewni Ci przejście do wyższych bloków, gdzie możesz zakupić lepsze bronie. Im wyższy poziom tym więcej wyciskasz na siłce, a więc tym większe staty możesz nabić. W wojnach i atakach liczą się staty plus HP (health points- w grze oznaczonoe jako: Zdrowie- im wyższy poziom- tym więcej hp)

Odsetki w banku na poszczególnych blokach
Blok A - 6 procent (max 10tys.)
Blok B - 6 procent (max 25tys.)
Blok C - 5 procent (max 100tys.)
Blok D- 4 procent (max 500tys.)
Blok E - 3 procent (Max 2.5mln)
Blok F - 2 procent (max 5mln)

Loteria
W loterii wygrywa tylko 1 osoba dziennie. Im więcej losów kupisz- tym większe prawdopodobieństwo wygranej. Losowanie jest całkowicie automatyczne i odbywa się o godzinie 1.13 w nocy.

Godziny odświeżania rankingu
0:27, 6:27, 12:27, 18:27,

Bloki:
Blok A [ poziom 1 - 6]
Blok B [ poziom 7 - 11]
Blok C [ poziomy 12 - 25]
Blok D [ poziomy 26 - 40]
Blok E [ poziomy 41 - 55]
Blok F [ poziomy 56 - 84]
Blok G [ poziomy 85 - 129]
Blok H [ poziomy 130 i wyżej]

Przejście na wyższy blok- klikamy: Kantyna, Wypad.

Jak schować szmal gangu?
Kupujesz punkt który wystawiasz na czarnym rynku za wartość szmalu który się znajduje w banku gangu.
Kupujesz go opcją:"DLA GANGU".

Co to jest captcha?
Jest to zabezpieczenie, które służy anty botom - masz 300 sekund na wykonanie zadania, które ona sugeruje - jeśli tego nie zrobisz dostajesz bana na 12h, przy którym nie możesz robić takich rzeczy jak: ćwiczenie na siłce, robienie przestępstw itd. Poniżej obrazek jak ona wygląda:


Co to są punkty i skąd się je bierze?
Punkty w grze można wykorzystywać na regenerację cech postaci lub wcześniejsze wyjście z izolatki lub szpitala. Dzięki punktom można też zyskać dużo szmalu w grze, na przykład poprzez handel nimi lub wykorzystując je na wyciąganie bogatych graczy ze szpitala czy izolatki. Punkty przydatne są także przy prowadzeniu wojen gangów.
Punkty można zakupić w zakładce Punkty poprzez SMS’a lub przelew oraz za pieniądze w grze w zakładce KOMIS.Jedynym prawidłowym źródłem punktów są mechanizmy udostępnione w grze, zgłoszenia dotyczące transakcji punktowych dokonywanych poza serwisem, a w szczególności na serwisach aukcyjnych nie są rozpatrywane.Co to są gitne fanty i skąd się je bierze?
Gitne fanty : Przedmioty-bonusy , które możesz znaleźć w przeszukaniu celi raz na 24 godziny lub zakosić je podczas ataku ( jeśli posiadasz kurs fatera ) . Dzięki tym fantom zyskujesz np. 200% na siłce , super ochronę, przeszukujesz celę dwa razy pod rząd oraz wiele wiele innych. Szukaj ich , bo warto ! :) GITNE FANTY - KLIKSzpital? Izolatka? Jak z niego wyjść...
Żeby wyjść ze szpitala/izolatki przed czasem można się wykupić za punkt, ale nie jest to jedyne wyjście. Możesz również zaczekać, aż czas pobytu minie. Licznik wskazujący, ile Ci zostało czasu do opuszczenia znajdziesz tutaj :


Dziary , dziara gangu
Nie bądź cieniasem, wydziaraj się! Tatuażysta czeka na zlecenia w dziale „Miejscówki” → „Dziary”. UWAGA – dziary są dostępne tylko dla Więźniów, którzy osiągnęli co najmniej 10 level.
Im wyższy level, tym lepsze wzory:
I oferta – od 10 lvl (+10 procent do siłki),
II – od 30 lvl (+20 procent do siłki),
III – od 50 lvl (+30 procent do siłki),
IV – od 70 lvl (+40 procent do siłki),
V – od 90 lvl(+50 procent do siłki).

Dziary poprawią wizerunek każdego Więźnia, a do tego zwiększą staty z siłki:
- dziara na rękach – zwiększenie ataku,
- dziara na klacie – zwiększenie obrony,
- dziara na nogach – zwiększenie szybkości.
DZIARĘ GANGU WYKONUJE SIĘ NA PLECACH. MOŻLIWE JEST TO OD 5LVL. PRZYKŁADOWA DZIARA GANGU:


Aby dodać dziarę do swojego gangu musisz mieć kurs TATUAŻYSTY
INSTRUKCJA WRZUCANIA DZIARY GANGU:
Wchodzisz w Ustawienia strony gangu Masz tam opcję 'dodaj dziarę' (przeglądaj). Wybierasz z komputera plik z dziarą i dodajesz.

MISJA PRZESZUKAJ CELĘ
Wchodzimy kolejno Twój blok - przeszukaj celę.
PRZESZUKAJ CELĘDo czego służy reakcja?
Reakcja przydaje się przy atakach i przestępstwach, ponieważ zwiększa szanse powodzenia. Spada w przypadku pakowania na siłowni i przestępstw. Im niższa reakcja tym wolniejsze regenerowanie się energii.


Aby komentować, zaloguj się.
12

Watcher_X0X

12.07.2016, 12:31
1 plus

Bardzo fajny poradnik, lecz nakierowany raczej na dłuższą grę. Jeśli chodzi o samo levelowanie do 20 poziomu by zaliczyć misję na dogry, polecam robić przestępstwa z szansą powodzenia (95% żeby zminimalizować szansę trafienia do izolatki) i walki. Dodatkowo wszelkie zdobyte prison coins polecam wydawać na gitne fanty w postaci gitny granat i rewolwer. Te dwa przedmioty pomogą w walkach pvp, a walki pvp to exp. Minusem gry jest to że aby wbić ten 20 lvl do misji, trzeba sporo się nasiedzieć. Warto za prząść do pomocy brata, siostrę, chomika czy pająka z pod łóżka. Przy odpowiednim zagraniu można zrobić wszystkie zadania w ok półtorej dnia (licząc każdą godzinę grania)

Ostatnie tematy

Mateusz
jasiekkrawczyk
Adam
Użytkownik usunięty