Użytkownik usunięty

Problem z podanym ss

Dodał(a) Użytkownik usunięty

Witam mam problem z misjami a konkretnie z 3 poniewaz nie zostala mi uznana przez sprawdzajacego, powod? "Nick nie zgadza sie z podanym" a ssy robilem zawsze na tym samym koncie i 1 oraz 2 mi zaliczylo z 3 sprawdzajacy mial trudnosc w tym nie zrozumienie poniewaz na stronie Squar Enix dodalem inny nick niz mam na steam, a wiadomo na steam robi sie ssy zwalaszcza ze strona Squar jest mi kompletnie obca, oraz miewa swoje "wachania" czyli raz na nia wjdziesz a raz nie. Czas mina a przegrane godziny w nosgotha poszly w zapomniane :P i po co byl ten trud jak nie zaliczylo mi z winy sprawdzajacego? To moje konto na steam TheLastKage lub link : http://steamcommunity.com/profiles/76561198208217935/games/ Teraz pytanie co zrobic????


Aby komentować, zaloguj się.
6

OrbitekPLL

09.11.2015, 17:36

Robiłeś SS przez Steam czy Normalnie komputerem ( Przycisk Screen Shot ) ? Robi to różnice , jeżeli robiłeś przez steam i nie przyjęło ,zrób przyciskiem SS z widzialnymi Nickami : Steam , gry ;)

Użytkownik usunięty

09.11.2015, 20:05

Robiłem przez program Bandicam wiesz wykrywanie gry nie przez stronę na steam lub przez okno steam w grze po przyciśnięciu Tab&Shift. Odrzucili przez to, że nick nie zgadzał sie z podanym a poprzednie 2 przyjęto (przypominam, że przez steam da się graćtylko w tą grę a ja podałem nick ze strony Squar Enix) Więc to cóż wina "mądrych" moderatorów lub ludzi odpowiedzialnych za sprawdzanie tych ss'ów ostatnio niestety nie przyjmują nawet najprostszych ss na których doskonale widać nick i np. lvl lub wykonane zadanie.

Ostatnie tematy

Dejff
Gohani
matikoksu
Użytkownik usunięty