1
PrefixPro

Smutne 2 tygodnie

Dodał PrefixPro 01.07.2015, 15:42

Obywatele i Obywatelki Polski zwracam się do was jako Gracz oraz Grupa NFSW. Need For Speed World staje nad granicą końca EA 14 lipca zamyka darmową bardzo dobrą grę. 14.15.2015 umieścił się wpis na stronie gryPo pięciu latach na torze wyścigowym Need for Speed World wykona ostatnie okrążenie. Darmowa gra wyścigowa na PC zamknie swoje serwery 14 lipca 2015 roku. Dzisiaj wyłączamy możliwość zakupu punktów SpeedBoost.

Need for Speed World, wydany w 2010 r., łączył w sobie najlepsze elementy gry wyścigowej i funkcje społecznościowe. Po pięciu latach czujemy jednak, że gra nie wpasowuje się już w wysokie standardy serii Need for Speed. Nowa zawartość była tworzona z myślą o graczach, ale niestety nie jesteśmy w stanie dotrzymać tempa szybko rozwijającej się serii. Zmiany, które musielibyśmy wprowadzić do gry, nie są opłacalne, więc po długich przemyśleniach podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu dalszego tworzenia gry Need for Speed World.

Gra Need for Speed World będzie dostępna jeszcze przez kilka miesięcy. Gracze posiadający gotówkę z gry powinni ją wykorzystać do 14 lipca. Jednocześnie informujemy, że z dniem dzisiejszym wyłączamy możliwość kupowania punktów SpeedBoost oraz rejestracji nowych kont.

Wspaniale się z wami jeździło. Chcemy podziękować naszej społeczności za cudowne pięć lat. Jesteśmy wdzięczni za czas, który razem spędziliśmy.

Zespół Need for Speed World
Wszystkich pewnie ten wpis zasmucił dzisiaj 1.07.2015 roku ogłaszam stan wojenny aby doprowadzić do nie zamykania gry wysyłajcie im e maile aby zapobiegli zamknięciu gry!♦Link do artykułu https://world.needforspeed.com/news/article/52453


Aby komentować, zaloguj się.
16

Kamaz6900

04.07.2015, 10:47
1 plus

Niestety,ale musimy jakoś przeżyć.Szkoda, że wyłączają tak dobrą grę.

Ostatnie tematy

kuBa2315
radecki144
PrefixPro
Rewolucjan
PrefixPro