1
skalpelos20

Co powinienem wybudować?

Dodał skalpelos20 07.05.2015, 23:01

Kuchnie ziołową czy mleczarnie ?
na czym więcej zarobię ?
I ile trzeba szałwii aby zrobić ekstrakt z szałwii ?


Aby komentować, zaloguj się.
14

katia.73

08.05.2015, 18:16

20 szałwii daje 10 wyciągów z szałwii, jeden kosztuje 1150. W mleczarni zrobisz więcej produktów i raczej droższych

7

Addrian_555

11.05.2015, 08:54

W kuchni ziołowej miej czasu trwa produkcja niż w mleczarni.

Ostatnie tematy

adamek.kam
kamoha1998
polik1
Lucyferek1974
malachi_one