20
Hiubato

Jak dojść do Ograbar-dun?

Dodał Hiubato 07.03.2014, 16:46

Jak w temacie. :)


Aby komentować, zaloguj się.

Użytkownik usunięty

07.03.2014, 16:48

Zacznijmy od Sosnowego odludzia (to droga trudniejsza bo trzeba pokonać Impy)
Wejście do jaskini znajduje się w sosnowym 61,14

Wchodzimy do środka. Znajdujemy się w Podziemnych Rozpadlinach p.2. Kierujemy się niżej mijając lub tłukąc pokątniki (pająki z poziomami 53-56), jesli ktoś po drodze chce zarobić parę groszy polecam zbieranie grzybów, niektóre szczególnie te do zadanek schodzą na aukcji za często niemałe pieniądze. możemy znaleźć tu także plastry miodów (leczą 1k hp). Przed wejściem do następnej lokacji trzeba też wykończyć kilka pszczół.

Schodzimy do Podziemne Rozpadliny p.3. Podobnie jak poprzednio trzeba załatwić pszczoły. Przy wejściu grupka 5 owadów. Dalej pojawiają się Wermonty. Grupki mieszane z pszczołami poziomy 51-64, jeszcze niżej mamy grupki Impów z poziomem 88.

W lewym dolnym rogu mapki mamy wejście do Ochnowa Pieczara p.4 - sala 2 - wchodzimy. Tutaj na drodze staną nam wermonty wraz z impami. kirujemy się korytarzem w dół i na lewo. Od zachodniej strony lokacji znajdujemy wejście do sali 1. Wchodzimy.

Znajdujemy się w Ochnowa Pieczara p.4 - sala 1. Zwinnie omijamy lub też pokonujemy wermonty i impy, po drodze można zbierać grzybki. W lokacji znajduje się tylko 1 wejście na 22,38. Strzeże go grupka wermont i 2x demilisz (lvl 68). Schodzimy niżej.

Znajdujemy się w Kopalnia Thudul-ultok p.4 - sala 1 Od razu kierujemy się w dół lokacji mijając grupki demiliszów. Droga prosta niemal jak strzała.

Schodzimy do Kopalnia Thudul-ultok p.4 - sala 2. Podobnie jak poprzednio droga jest łatwa, dodatkowo sprawę ułatwiają nam tory po których mkniemy mijając stworki znane z poprzedniej lokacji. Nie unikniemy konfrontacji bowiem jedynego przejścia nad przepaścią strzeże grupa demiliszów, pokonujemy je i mkniemy na sam dół lokacji. Skręcamy w prawo, włazimy na schodki i przesmykiem kierujemy sie w prawy dolny róg lokacji. Na pozycji 39.84 znajdujemy wejście do kolejnej mapki.

Jesteśmy w Chodniki Erebeth p.4 - sala 2. Idziemy cały czas ukosem dół -prawo. W prawym dolnym rogu 60,38 znajdujemy wejście do Ograbar-dun

Ostatnie tematy

Techniq
Lewy09
Kunta1948ps
ziomekk