1
KRISTOF

Jaka mysz do League of Legends

Dodał KRISTOF 20.08.2018, 16:38

Witam,
Ostatnio zastanawiam się nad zmianą mojej myszy. Do tego czasu używałem deathadder chromy ale niestety scroll nie działa w niej prawidłowo no i cóż wydaje mi się że najwyższy czas ją zmienić, dlatego chciałem zapytać was która z tych myszy waszym zdaniem jest najlepsza do grania w league of legends.
Logitech G403
Razer Deathadder Elite
Steelseries Rival 310
Steelseries Rival 600
Razer Naga Hex V2
Albo jakaś inna którą polecacie.


Aby komentować, zaloguj się.
4

Mr_Huk

20.08.2018, 16:57

to jest tylko kwestia ręki czy jesteś prawo czy lewo ręczny, każda każdemu inaczej leży w ręku. musisz iść do sklepu jakiegoś elektronicznego (RTV, MediaExpert, Mediamarkt...) i sprawdzić jakie tam są i jaka ci najbardziej przypadnie do gustu

Ja na przykład mam w tej chwili ROCCAT Kova i super mi się sprawuje

1

arcadeblood

18.11.2018, 06:56

Jeśli bierzesz lola na poważnie to nie bierz nawet pod uwagę myszek Razera. Najlepsza myszka to Cougar Revenger, wersja dowolna (200 zł w górę). Z tych które podałęś, tylko Logitech ma czujnik optyczny który jest dobry, steelseries ma swój własny, o którym jedynie gdzie jest głośno to na stronie producenta. Jednakże wybrałeś sobie bardzo kolorowe myszki. Mocne kolory zmniejszą twoje skupienie na samej grze. Chodź nie chcę powiedzieć, że przez to nie powinieneś ich kupować, ale jeśli takie kupisz to w grach rankingowych powinieneś wyłączyć ich podświetlenie. Ps. podobno ta myszka logitecha dla niektórych jest zbyt lekka.

Ostatnie tematy

Adrian
karol.siwinski
hotolt
itakinie