10
Paullaa

Dywizje :/

Dodała Paullaa 25.01.2016, 15:28

Jak wyglądają teraz wasze dywizje?
Nie grałam w sezonie 5 rankedów ale teraz zaczęłam i byłam załamana... Te dynamiczne rankedy są bezsensowne... Jaki ma to sens skoro można dodać 5 znajomych? :/
Tak więc się stało że miałam 8 przegranych i 2 wygrane i trafiłam do brązu III a nie uważam że gram tak słabo :)
Moja farma jest okay, ogarniam postacie i nie ginę w głupi sposób. Ile mogę to pomagam.
Sądziłam że najmniej to trafię do silvera a tu taka niespodzianka.
Skoro dobrze gram to na pewno wyjdę wyżej, ale!
Jest taki jeden problem :)
Co drugi mecz trafiają się typowe brązy które nic nie ogarniają i wyzywają o wszystko... Taki mecz jest wtedy przegrany i balansuję między 29 pkt, a 0...
Przykładowo: Był Draven z Ghostem i ignitem.... Zaczął od Mocy Trójcy i potem... Składał kolejną -.- Oczywiście ginął... Najlepsze jest to że on grał na poważnie...
Tak się zastanawiam jak u was to wygląda? Gdzie byliście i gdzie trafiliście?
Niby mówi się że jak się gra dobrze to bez problemu się wyjdzie z brązu... Problem jest taki że trafia się drużyna typowych brązów, osób które nie wiedzą nic... Top się sypie, bot tak samo i jungle też jeśli ja tam nie pójdę... To zależy od szczęścia :/ Zazdroszczę tym którzy nie muszę męczyć się z takimi ludźmi..


Aby komentować, zaloguj się.
12

Kiwize

25.01.2016, 16:46

Jeżeli chcesz żeby ktoś ocenił twoją grę i powiedział ci do jakiej mniej więcej ligi należysz to musiałabyś z kimś takim zagrać 10gierek+ a on musiałby ci się przyglądać. Imo strata czasu a koniec końców każdy trafi tam gdzie miał trafić i wbije to co miał wbić :) Jak już lol to gra w której liczy się 80%skill/20%luck.

12

rMckay

25.01.2016, 17:51

Za dużo nie pomogę, bo dawno nie grałem na takim elo. Poprzedni sezon zakończyłem na p2, w tym po placementach trafiłem do p4.
Teoretycznie jeśli grasz dobrze, to prędzej czy później powinnaś wygrywać coraz więcej gier i powoli się wspinać, w praktyce jednak wiem, że męczenie się z trollami/afkami/słabymi graczami może wpływać też na Twoją grę.
Jednym z najlepszych sposobów na wygrywanie gier na tak niskim poziomie jest splitpush. Nawet na wyższym elo ludzie kompletnie nie wiedzą co wtedy zrobić. Bierzesz jakiegoś Jaxa, Tryndamere, etc. i splitpushujesz w miarę możliwości całą grę nie przejmując się resztą drużyny.

10

Paullaa

25.01.2016, 18:45

Byłam oceniana przez diamenty i się naprawdę zdziwili że jestem tak nisko ,_,

Ostatnie tematy

AndrzejSum
Kuba
Dominik
grzybickikacper611