14
HBolowek

Team jak budować?

Dodał HBolowek 10.05.2017, 08:59

Jak lepiej budować team?
Z fioletowych postaci i je rozwijać czy brać te pomarańczowe?
Bo później do rozwinięcia jest potrzebna postać dodatkowo.


Aby komentować, zaloguj się.
4

armyK

30.05.2017, 22:20
3 plusy

postacie legendarne (pomarańczowe) są oczywiście lepsze niż te epickie (fioletowe) oraz zwykłe (bez koloru). Aby wiedzieć jak budować swój team, wystarczy kliknąć drużyna, a następnie odszukać pod postacią "Rek. skład". W ten sposób będziesz wiedzieć jakie postacie ze sobą współgrają, zdobywają bonusy i są silniejsze

7

cenzored99

02.06.2017, 19:18
1 plus

dedukuję, że jesteś na stosunkowo nowym serwerze, ja gram już dłuższy czas na s19, tam wszyscy mają lub ewentualnie mocno dążą do posiadania czerwonych postaci, pomarańczowe to już absolutne minimum. Ogólna zasada jest taka:zbierasz na najmocniejsze jakie możesz,a rozwinięciem przejmujesz się później, z czasem się postacie nazbierają.

Co do budowy teamu, to zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać, po prostu wybierz te postacie, które podobają ci się najbardziej. Zaleca się, aby wszystkie postacie należały do jednaj frakcji (tj. burzowa, niebiańska lub midasa), postacie są opisane kolorowym kółeczkiem (czerwony, żółty lub fioletowy) oraz słownie, więc na pewno sobie poradzisz.

Są różne typy postaci, uzdrowiciel, wspomagający, atakujący, z którego czasem wyróżnia się też tanka, która postać jest która znajdziesz na forum gry, albo dojdziesz sam po statach i umiejętnościach. Co do tego kogo mieć w drużynie są zdania podzielone, ale na pewno musisz mieć uzdrowiciela, przynajmniej na początku, osobiście rekomenduje wybór pomarańczowego
-Aischa (f. burzowa) - moja ulubiona
-Thera (f. niebiańska) - dotąd nie miałem przyjemności zapoznać się z nią bliżej
-Flora (f. midasa) - podobno najlepsza, ale co to lubi
jak na razie w grze nie ma czerwonego uzdrowiciela, więc należy wybrać pomarańczowego i rozwijać ile wlezie. Ewentualnie główna postać może robić za uzdrowiciela, ale to raczej w późniejszym etapie gry i tylko przy odpowiednich strojach.

innych postaci nie chce mi się opisywać, zwłaszcza, że możesz znaleźć wszystkie informacje w necie, a ja od kilku miesięcy jestem przyzwyczajony do czerwonych postaci (Moira, Rei, Dora) więc,nie pamiętam wszystkiego, co ważne na twoim etapie. Gdybyś miał do mnie jakieś pytania to się nie krępuj.

14

HBolowek

02.06.2017, 20:58

Mam 65 poziom, wybrałem team z tarczami i uzdrowieniem. Tylko mój problem polega na niewiedzy o dalszej części.. Czy opłaca się taki team maxować? Do 11 LVL a później dawać im ewolucję? Na do wydawać najlepiej diamenty?

5

Bulik97

14.09.2017, 12:50

najlepiej to rzułte

Ostatnie tematy

Adam
Adam
Natix98
jeyjoker7
Andrzej