20 kill_them_4ll 17.11.2014, 00:18 najlepiej to i to bo bez jednego nie ugrasz za długo. Kup na początek tą która mniej kosztuje a później następną.
8 p.perz 24.01.2015, 23:10 Obydwa rodzaje się przydawają ponieważ za manę ulepsza się i produkuje jednostki a za żywność ulepsza i buduje ognisko oraz budynek produkujący żołnierzy.
najlepiej to i to bo bez jednego nie ugrasz za długo. Kup na początek tą która mniej kosztuje a później następną.