3
Makieto

Jak grać

Dodał(a) Makieto 08.11.2014, 14:51

Jak mogę rozbudować moje 'miasto' w jakiś taktyczny sposób?


Aby komentować, zaloguj się.
5

eghuthek

08.11.2014, 15:27

Na początek powinieneś wybudować "Budowniczych" a następnie Ołtarz i Farmę oraz magazyny które będą magazynowały nasze surowce. Następnie budujesz Portal oraz Ognisko, są one potrzebne do szkolenia naszej armii. Teraz przydało by się wybudować jaką obronę. Na początku ustawiamy nasze wieżyczki po przekątnej tak aby obejmowały jak największy obszar. Aby były bardziej skuteczne należy postawić przed nimi Mur. Jednak jednostki dystansowe unikną niszczenia muru dlatego też należy przed naszą obroną postawić inny budynek. Budynkiem obronnym jest również Wieża Procarek zasady ustawienia są takie same. Teraz możesz pozwolić sobie na ataki na innych gracz. Musisz uważnie opracować strategię. W pierwszej kolejności musisz zniszczyć obronę miasta oraz moździerz o ile taki będzie. W przypadku gdy w mieście wroga mamy moździerz powinniśmy go zniszczyć w pierwszej kolejności ponieważ jest najskuteczniejszą bronią, nie powinieneś również wysyłać całej armii w jednym miejscu (gdy w mieście wroga mamy moździerz). Budynki które nie stanowią zagrożenia zostawiamy na koniec. Przeprowadzając ataki na wroga zyskujesz cenne surowce, które przydadzą się do rozbudowy osady oraz do szkolenia woja.
Wraz ze wzrostem poziomu Totemu rośnie liczba budynków które możesz budować. Dobrym pomysłem jest szybkie odbudowanie Siedziby Klanu co pozwoli Ci stworzyć swój lub dołączyć do innego klanu.
Gra opiera się głównie na podbijaniu graczy i budowie miasta.

8

p.perz

22.01.2015, 06:54

Najlepiej zacząć od chatek budowniczych ponieważ wiąże się to z szybszą rozbudową oraz większymi możliwościami. Następnie buduj farmy ołtarze, ulepszaj totem, buduj wierze oraz mury. Trenuj wojsko i czary.

Ostatnie tematy