Settings

Forum (22)

6
MeFee

Strona tak jakby nie działa

Dodał MeFee 12.07.2017, 20:00

Generalnie z strony herowarz przenosi mnie na elsword przed restartem komputera miałem jeszcze zainstalowane (pamiętam że jakaś wtyczka była do tego) proszę o pomoc


Aby komentować, zaloguj się.
4

Toy

28.07.2017, 22:07
1 plus

Odpowiedź późna, ale zawsze - herowarz zostało wstrzymane. Ma zostać wznowione w Q1 roku 2018.

Byłem "oddanym" graczem więc od siebie mogę dodać, że na forum pierwszy raz spotkałem się z "grą robioną przez graczy". Powstawały tam wątki, w których gracze dawali swoje propozycję "rozwoju" gry w celu jej uatrakcyjnienia i ponad 3 pomysły moderatorzy zaprzysięgli się wysłać do developerów. Niektóre jednak, genialne wręcz pomysły, właziły tak bardzo w strukturę gry, że jako informatyk mogę stwierdzić, że 2GB pomysłów lekko było wysłanych do developerów.

W związku z tym, że gra zaczęła padać(no life przechodzi tę grę w tydzień) - ludzi ubywało, "developery" zaczęli czytać forum i chyba gracze do nich dotarli. Teraz tak, słyszałem oficjalne 2 terminy 28 sierpnia i wczesny 2018.

28 Sierpnia był terminem podanym przez oficjalną stronę https://herowarz.koggames.com/ pisali "We are making some improvements to make the game more enjoyable. Will be back at 28 of August" - stronka, jeszcze tego samego dnia padła.

Q1 2018 to termin podany przez szanującą się stronę o grach https://www.mmobomb.com/news/herowarz-going-offline-early-2018/

Jednak kiedy czytam fora o herowarz, gracze są niespokojni ponieważ, kog nigdzie nie umieszcza, żadnych postów na temat herowarz, przebiegu reworka czy czegokolwiek.

Dlatego jako realista powiem" Jak do marca 2018 roku herowarz nie wróci, to znaczy, że zamknęli się na Europę i nikt w Europie z internetem poniżej 100 Mb/s downloadu i 30 mb/s uploadu, nie pogra sobie bo jest w Korei blokada IP i będzie trzeba jechać azjatyckim proxy... "ah te czasy bety silkroad2"

Ostatnie tematy

MeFee
MK12678
ATIMKOS
J Can Fly
ewqasxz