Settings

Forum (97)

7
Mam Gmaila

Własna Opinia o grze

Dodał Mam Gmaila 16.08.2018, 13:41

Co sądzicie o grze według was po tych kilku meczach? Ja nie mogę się już doczekać żeby to odinstalować, dla mnie ta gra polega na tym by być pierwszym przy piłce i przejechać całą mapę do mety.


Aby komentować, zaloguj się.
8

Wiktor

16.08.2018, 17:43

Tak samo...

7

Gr33nFox

19.08.2018, 01:48
1 plus

Ogólnie pomysł jest dobry. Takie połączenie rocket leauge i lol'a.O grafice nie będę się wypowiadał - wystarczy tu to że jest na wystarczającym poziomie jak na tego typu grę. Sam gameplay jest mocno średni zbaczając głównie na niską różnorodność rozgrywki tj. możliwość zabawy na kilku mapach, przy niewielkiej ilości pojazdów (dorzućmy to iż wiele umiejętności różnych pojazdów działa alegorycznie do podobnych w innych). W skrócie gra szybko się nudzi, gdyż po pierwszych 10 rozgrywkach nie natrafimy na nic świeżego. Dodatkowo sterowanie w grze jest miejscami dość oporne, a w samej grze możemy uświadczyć błędów takich jak wyrzucanie gry do pulpitu w czasie rozgrywki(przy czym mogę na to przymknąć oko dlatego iż gra jest w fazie wczesnego dostępu)

Wracając do treści wątku jestem zmuszony się z nią w pewnym stopniu nie zgodzić z uwagi na to iż pojazd będący przy piłce ma dłuższą drogę do przebycia, zaś pozostali gracze mogą skorzystać z licznych skrótów skutecznie doganiając go i doprowadzić do utraty posiadanej przez niego piłki (dostateczne zwiększenie dystansu między nim a piłką np przy niewidzialnej ścianie/pokonanie go)

Obecnie moim zdaniem gra zasługuje na 4/10

Jeśli do gry zostanie wprowadzone więcej różnorodności oraz poprawione zostaną pomniejsze sprawy gra być może zasłuży sobie na lepszą ocenę.../

8

oskar7107

23.09.2018, 14:14

Nigdy w gorszą grę nie grałem -_- Obawiam się, że zanim 9lvl wbije to dostane raka

Ostatnie tematy

Użytkownik usunięty
Evson
Grikcio
AidisProPlayer
Mam Gmaila