7
Seba Neymar

Wymagania Gta

Dodał Seba Neymar 06.08.2016, 10:32

Witam mam pytanie czy Gta 4 poszło by na moim kompie ?
Intel Core i3 - 2120 CPU 3.30 GHz
32 bitowy system operacyjny
Procesor 4 rdzeniowy
Windows 10


Aby komentować, zaloguj się.
5

kuba989661

09.08.2016, 12:02
4 plusy

Jasne że poszłoby, nawet w dosyć fajnej jakości, Gta IV nie ma zbyt dużych wymagań, jeśli dobrze skonfigurujesz grę, to możesz mieć nawet 100+ FPS'ów, jeśli chcesz sprawdzać czy ci jakaś gra pójdzie na komputerze to masz stronę: http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Sam osobiście z niej korzystam, wpisujesz nazwę gry, klikasz gdy się wyświetli, za pierwszym razem musisz pobrać w pełni bezpieczny(czysty i wolny od wirusów) program (Desktop App) po czym włączasz plik który ci się pobierze, on sprawdza twoje podzespoły, wysyła do strony, która pokazuje ci czy zadziała ci patrząc na minimalne i zalecane wymagania gry(czasem gdy masz tylko trochę słabszy procesor od wymaganego to możesz spróbować tyle że na własną odpowiedzialność, u mnie niby karta graficzna jest zbyt słaba do GTA 5, a działa w 30 fps'ach) Czasami też niektóre gry podają wymagania na 40 lub więcej fps'ów, a na 30 także da się grać w całkiem niezłej jakości.

Mam nadzieje że pomogłem, jeśli tak to proszę o plusa! :)
(jeśli możesz i chcesz) a jeśli będziesz potrzebował pomocy
w jakiejś innej sprawie to pisz pod moją odpowiedzią, lub na priv. (Mi wygodniej na priv, ale zależy od ciebie)

11

Rayzer

14.08.2016, 19:41
2 plusy

@up Kolejny z kategorii nie znam się, ale się wypowiem

Po pierwsze, żaden procesor z rodziny Core i3 nie ma czterech rdzeni. Są to procesory stworzone z myślą o zastosowaniu domowym i biurowym, dlatego więcej nie mają. Imo dają radę wielu nowych grach.
Po drugie, nie powiedziałeś jaką masz kartę graficzną. GTA IV pomimo tylu lat i tylu patchy nadal ma słabą optymalizację, więc granie na syfie pokroju GT <trzycyfrowa liczba> i tym podobnych nie ma jakiegokolwiek sensu. Chyba że masz zamiar zrobić grilla w domu.

Ostatnie tematy

Klaudia
Piotr
maciekmufasa