7
Jakub

Soulworker - znowu (forum soulworker nie działa)

Dodał Jakub 19.04.2018, 20:08

Witam, piszę znowu tutaj, ponieważ dział od SOULWORKER nie działa i nie da się tam założyć tematu.

Przychodzę tutaj z pytaniem... Mianowicie, przy rejestracji do gry kazaliście podać swój nick POSTACI (W tym wypadku inny niż nazwa konta która narzuca gameforge). Nick postaci różnił się od narzuconego przez gameforge "latequeen1137", w dodatku gdy chciałem na takim utworzyć postać okazało się, że jest on za długi, a w informacji o misji pisaliście, że nick nie może się różnić od tego w grze, więc dałem dwunastoliterowy nick, jak i również takim podpisałem się na stronie dogry..

Dochodzę teraz do 4 zadania, dokonałem zakupu soulpoints, wysyłam screena z przesłanego emaila (konto założone na emailu jakubos23@gmail.com, dogry na jakubos23@interia.pl). I co się okazuje? Nagle moje zadanie zostaje odrzucone, z niewiadomego powodu, mimo wytłumaczenia na załączonym screenie. Wszystkie poprzednie misje zostały zaliczone, a przy czwartej poprostu czuję się lekko oszukany, bo gameforge email wysyła zwracając się do nas przy użyciu nazwy konta, która nam narzucili (tak samo działa to na xboxie), a nie nazwy naszej postaci. Dlaczego nie jest to wzięte pod uwagę? Proszę kogoś z supportu o wypowiedź i załatwienie tego.


Aby komentować, zaloguj się.
7

Jakub

19.04.2018, 20:09

Chyba że należy to wykonać inaczej, tylko że próbowałem na milion sposobów wrzucić tego screena i każdy z nich został odrzucony... Nawet po 10 sekundach!

M

Axee

20.04.2018, 09:58

Cześć, napisz do supportu: https://dogry.pl/faq/
Opisz całą sytuację dokładnie, załącz ważne screeny.

Ostatnie tematy

ruDeuShh
Jakub
Arkadiusz
krokodyl2016