13
zombdale

Pro tipy do szybkiego rozwoju na start

Dodał zombdale 15.08.2019, 21:58

Witam wszystkich.
Postanowiłem się z wami podzielić moimi odkryciami, bo na początku niezbyt ogarniałem te grę.
Więc na start budujecie wiadomo nasadzić wszystkiego na maxa.
Po pierwsze co do budowania, wiadomo, że ścieżki muszą dotrzeć do większości budynków, ale ale wystarczy 1 kratka ścieżki łącząca dany budynek nawet ratusz, więc warto pousuwać te przy ratuszu a dostajecie około 5x1 wolnego pola czy 4x1 nie pamiętam.
Po drugie, ciśnijcie jak najszybciej w budowę kuźni/kowalstwo/kowal jakoś tak to się nazywa w drzewku badań, ponieważ odblokujecie gildie. A jak to zrobicie to po pierwsze handel towarami między członkami za free. Co więcej póki nie odblokowaliście wypraw gildijnych to mało co was trzyma w gildii. Każdą gildie można opuścić i powrócić do niej po 7 dniach blokady. A więc ten pro tip to odblokowywujecie gildie, i szukacie jakiś co mają dużo członków i wspieracie czyli szybka farma golda. Warto dodać lidera i innych aktywnych, a potem wychodzicie i kolejna. Jak macie czas i energie klikać to jak przelecicie wszystkie to możliwe że punktów będzie na tyle, że wystarczy na kolejną epokę.
Po 3cie, można mieć tylko 80 znajomych , więc róbcie selekcje. Dodawajcie tych co was wspierali a tym co zapro leży od 2 dni warto anulować bo nieaktywny znajomy to lipa.
Po 4te , zainwestujcie szybko w obrus, bo daje możliwość na zdobycie punktu rozwoju przez odwiedzających, miłe i profit dla obu stron no bo też wbijasz do tawerny. Nie polecam szybkich walk, komp gra czasem słabo, kiedy możesz ukryć się w krzakach i dostać jako lekka jednostka + do obrony on rzadko na to zwraca uwagę.
Ostatnie chyba, piszę na szybko z głowy to event co jest. Zbierać dublony rozglądać sie po mapie co się świeci dodatkowe rss czasem towary i dublony. Najlepiej uzbierać około 10 +. Wtedy warto kręcić, najlepsze to Studnia Życzeń , Cośtam inspiracji i Zatopiony Skarb. Pozdro.
AA jeszcze można diamenty wyfarmić przez zaproszenie ref linkiem innych kont. Można zmyślić maila.
Peace out. Powodzenia !


Aby komentować, zaloguj się.
13

NsF-

01.10.2019, 18:03
3 plusy

Dodam że zbudowanie jednej perły architektury daje mega wielki zapas punktów. Około 1500, jak dodasz jej punkty rozwoju na jej lvl dostaniesz około 700 pkt rozwoju więc warto rozważyć jej budowę, plan na pierwszą dostajesz wypełniając zadania fabularne, za nie dostajemy plan który automatycznie przydziela się do tego budynku. Pomogłem ? Daj plusa.

Ostatnie tematy

Mirek
0_kox_0