Witam . Mam taki problem z MS ( ping) ... jakos 2 dni temu jak grałem w lola nagle podkoczył pingo i nie wiem o co chodzi .. zazwyczaj miałem naprawde niewiele , bo nie przekraczał 80 , a teraz mam po 100+ . Robiłem test internetu i wykazało ze moj ping wynosi 140 . Mozecie powiedziec jak to naprawic . Ah programy typu utorrent i wszystkie inne pierdoły są wyłaczone . Skanowałem komputer.
Jaka klasa najlepsza? mag ma największe dmg
Kindred top? tzn powiem tak , na około 25 gier chyba tylko raz przegrałem swoja linie ... zazwyczaj robie first blooda . Wiec teraz serio juz nw ; /
xSebaZDK
xSebaZDK napisał na forum gry Metin 2
metin się zeszmacił jak kto woli. jednemu sie podoba a innemu nie ; ]
Jakies KontryNa Pantheona ?? Ciezko Sie gra przeciwko Pantheonowi na Topie... Co Wy o tym myslicie . Kogo brac zeby było łatwiej, lub czy sa jakies sposoby na niego
Czy Wartko Kupic Skorki wg was ???? tak sie zastanawiam co daja ludziom skorki .... Przeciez to tylko nowy wyglad . Co wy o tym mylicie ?
Czy Sa teraz jakies darmowe skorki ? ? mozna w jakis sposob otrzymac darmowe skórki ( nie liczac alistara i tristiany) ? ?
CO Myslicie Na temat Udyra Witam , Zakupiłem UDyra , Sprawdziłem go na i wydaje sie konkretna postacieą. teraz tylko pytanie czy nadaje sie na rankedy i jaki build >> ? ? ?
Kto Na Rankedy Witam . Kim Najlepiej Grac Na Rankedach ?? ( MId lub solo top)