Co jest lepsze p2000 czy usp-s? Osobiście polecam USP-S, jest celniejsze, a ma identyczną ilość pocisków, ładnie wchodzą z niego głowy.
RANGA PO 10 MECZACH! Mnie wrzuciło do G1 ale z tego co wiem to może cie wrzucić maksymalnie do LEM-a po pierwszych 10 meczach.
jak wywalici gosicia z meczu?? Aby wywalić kogoś z meczu musisz kliknąć: - ESC - Głosowanie/wyrzuć gracza - Wybrać odpowiedniego gracza
Na jakiej Zasadzie działają Rangi w CS:GO? Rangi w CSGO pozwalają ci grać na odpowiednim poziomie dla ciebie, awansować możesz poprzez dobra grę, wygrywanie meczy z jak największą ilością mvp.
Czy m4a1 dostało buffa ? Nie, m4a1-s nie dostało żadnego buffa, po prostu zawodnicy TSM wolą strzelać z m4a1-s niż m4a4.
Jak wyjść z Silvera? Musisz grać lepiej niż inne silvery, wygrywać mecze zdobywając jak największą ilośc mvp. Jeśli grasz lepiej niż inne silvery i mimo to nadal nie możesz awansować polecam znaleźć 4 innych graczy którzy będą z tobą grali i pomogą awansować.
otwieranie skrzynek Zdecydowanie nie opłaca się otwierać skrzynek w csgo, lepiej przeznaczyć te pieniądze bezpośrednio na jakiś skin.
witam, chce sie dowiedziec czy lepszy jest 2000 czy usp-s Grałem i wypróbowywałem oba pistolety, początkowo nie chętnie przychodziło mi granie z USP ale z czasem się do niego przekonałem i wydaje mi się, że USP jest lepsze od p2000, ponieważ USP to maszyna do strzelania HS.
1 runda co wybrac? Osobiście ostatnio gram na zestawie five-seven + nejd i nie narzekam, nejdzik potrafi narobić duuużych szkód w 1 rundzie, a five-seven to chyba najlepszy pistolet w CT.
Jaki według was jest najlepszy pistolet? AWP to nie pistolet... ale jeśli chodziło Ci o BROŃ to oczywiście jest to ak 47 oraz m4a1-s, z pistoletów polecam five-sevena i tec-9.
co robi valve ? Jeśli ktoś dostał VACa to tylko i wyłącznie od Valve, z tego co wiem to od VACbanów nie ma odwołania, ale zdarzają się też błędy z dawaniem VACów tak jak to było z znanym CS-owym graczem Screamem, który dostał VACa na smurfie, a nie haxował.
Kontrakty, jakość broni Czy jakość broni (MW, FN itd.)robiąc kontrakty obojętnie jakiej broni ma wpływa na stan tej która nam wypadnie? np. czy mając 10x broń FN musi nam dropnąć broń FN czy jakość może być inna?
sylwesterdk
sylwesterdk zadał pytanie w grze War Thunder
Różne rodzaje amunicji Jaka jest różnica miedzy amunicjami w War Thunder? Która jest najlepsza?
sylwesterdk
sylwesterdk zadał pytanie w grze War Thunder
Na czym skupić się podczas meczu Na czym najlepiej skupic się na początku meczu? Atakowanie innych graczy czy od razu przejść do atakowania celów naziemnych?
sylwesterdk
sylwesterdk zadał pytanie w grze FIFA 15
Skład na początek gry Mógł by mi ktos polecić w miarę dobry ale tani skład na początek gry?
Konkursy dla graczy Co dostaje się za wygranie takiego konkursu? Warto brać w nich udział?
Jak szybko wbic lvl? Znacie jakieś sposoby na szybkie wbijanie lvl?
Co dają związki lekarzy? Co dają związki lekarzy? Czy członkowie takich związków mają jakieś korzyści z bycia w nich?
sylwesterdk
sylwesterdk zadał pytanie w grze FutbolCup
Rozbudowa stadionu warto? Warto inwestować w rozbudowę stadionu? Zwrócą się koszty rozbudowy czy jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto?
sylwesterdk
sylwesterdk zadał pytanie w grze FutbolCup
Rozwijanie nowej drużyny Jak szybko i skutecznie rozwinąć swoją drużyne na początku gry, gdy nie mam zbyt dużo pieniędzy na kupno lepszych zawodników?