Co dostaliscie? :D Oriannę :D
Dostał ktos już championa z eventu? Ja dostałam Oriannę :D
help!!!!!!!! Grzybki można zdobyć na niektórych misjach z karczmy, czasem w lochach, za oglądanie reklam i oczywiście kupić.
Wiedzma w Gabinecie Magii Żeby dostać się do wiedźmy musisz osiągnąć 66 lvl i kliknąć na jedną z książek w gabinecie magii.
po co jest wierzchowiec w grze Wierzchowca można zakupić w stajni za złoto i/lub grzybki. Dzięki niemu czas trwania wyzwań w karczmie zmniejsza się, tak samo jak wykorzystywana do tego awanturniczość.
Czy gildia coś daje? Dzięki przynależności do gildii dostajesz bonusy do zdobywanego złota oraz doświadczenia. Masz również możliwość udziału w bitwach gildii oraz eksplorowania lochów gildii.
Nie zaliczyło mi zarejestrowania konta , co zrobić w takim przypadku ? Możesz wysłać wiadomość do supportu dogry.pl i dołączyć do niej ss'a. Wtedy zostaną ci doliczone punkty i dostaniesz odznakę.
Czy ta gra jest za free? Zarówno rejestracja w grze, jak i sama późniejsza rozgrywka są darmowe. Płatna jest jedynie (nieobowiązkowa) dodatkowa waluta w grze, jaką są grzybki.
Jak odblokowac lochy? Do odblokowania lochów potrzebujesz klucza, który możesz zdobyć w misjach w karczmie po osiągnięciu 10 poziomu.
Jak odwiedzić wiedźmę ? Żeby dostać się do pokoju z wiedźmą musisz mieć 66 lvl i kliknąć na jedną z książek w gabinecie magii.
Czy aplikacja SfGame na androida jest płatna? Aplikacja na androida jest darmowa.
W co dodawać tropiciel Najlepiej inwestować w zręczność, wytrzymałość i szczęście.