Zamówienie Dobra już wiem, sprawa zamknieta, dziekuje za pomoc. XD
Zamówienie A w czym mi to pomoże -_-
sonichunter
sonichunter napisał na forum gry Warframe
Problem z warframe A i jak byś nie wiedział screeny w tej grze robi się F6. Zapisują ci się one w obrazach w folderze Warframe.
sonichunter
sonichunter napisał na forum gry Warframe
Problem z warframe Z tego co się dowiedziałem chodzi o poziom wybranej przez ciebie ,,postaci'' na początku. Ja robiąc to zdanie posłuchałem się jakiegoś raka na forum i myślałem że chodzi o tą liczbę koło nicku (załóżmy Franek[1]) ale jak się dowiedziałem od kogoś że chodzi o poziom tej postaci na początku, to ona miała już poziom 6 XD. Myślę że screen musisz zrobić tak: Wciśnij Esc, najedź na swoją nazwę/nick na górze, kliknij pokaż profil, przejdź do zakładki wyposażenie. Tam pod zakładkami powinieneś mieć ,,najczęściej używane'' ja tam mam swojego Warframe (mój to Volt). Przy nim powinien pisać jego poziom. Wkurza mnie to że te zadania powinni wyjaśniać bardziej. W tej grze jest poziom każdej broni, poziom mistrzowstwa, poziom postaci. Powinni chociaż pisać gdzie widać dany poziom. A i mam nadzieję że pomogłem :D
sonichunter
sonichunter napisał na forum gry Warframe
PROBLEM!!! Aha to ja zwaliłem XD posłuchałem się jakiegoś gościa na forum i wbijałem lvl obok nicku. Czy jak mam teraz wyższy poziom Warframe to mi zaliczy?
sonichunter
sonichunter napisał na forum gry Warframe
Najlepszy warframe Z tych pierwszych 3 startowych tak? Wiele się nie różnią. Chyba tylko mocami i skillami. Pierwszy (od lewej) atakuje ostrzami, ale to tylko moc, broń wybierasz potem bez względu na to jakiego warframe wybrałeś. Drugi ma niby moce kontrolowania przeciwników, ale nim nie grałem więc nie wiem. Ja osobiście gram trzecim. Na początek możesz razić przeciwników prądem. Inna umiejętność to takie jakby boost, przyspiesza ciebie i twoich towarzyszy. Następnych skilli nie poznałem, ale nie długo z pewnością je sprawdzę. TA GRA JEST ŚWIETNA.
Po jakim czasie zalicza sie zadania ? Mi pierwsze zaliczyło w 15 minut, ale zrobilem drugie i czekam juz godzine :/
Nowy nick? No nic tak zrobie dzieki
Nowy nick? No tak wykorzystałem już w WOT. Teraz mam zrobin nowe konto w Wargaming?
Nowy nick? NO POMOZE KTOS?!