który pojazd jest warto kupić i dlaczego ? uzbieraj 2 mln to kupisz mclarena f1 wiesz że pojutrze zamykają tą grę
data ważności 14 lipca w nocy
Czy da się ścigać ze znajomym jest inna możliwość: zapraszasz znajomych na priv wchodzisz odrazu jak będziesz w lobby wychodzisz i przechodzisz na multi. masz w tym momęcie 80% szans na bycie w wyścigu ze najomymi. Nie wiem dlaczego ale to nie działa na Costruction route.
błąd wyskakujący po zaladowaniu nie mogę wejść do gry. Ciągle kiedy gra się załaduje wyskauje błąd i do tego jakaś aktualizacja . Mam date zmienioną na 10.05.2015. Czy da się to jakoś to obejść?
Najgorsze auta z carpaków? jakie najsłabsze auto trafiło się wam z carpaków? u mnie vw Scirocco w D
co to może oznaczać ? pewnie sotkaliście się z samochodami które podsakują kiedy się na nie wjeżdża. Co to może oznaczać?
Ile zostało wam SB do wydania tak jak w temacie jak wydać 35 bustow aby ilość SB wynosiła 0
darmowa mazda 3 !!!!!!!!!!!!! dzisiaj wchodząc do dilera patrze a tam mazda w prezentach i w ofercie ograniczonej czasowo za 0 sb z miejscem parkongowym i jęśli ktoś chce kupić miejsce to za 1 SB
czy jest jeszcze jakiś nfs za darmo? tak jak w temacie (mogą być mikro płatności)
Jaguar XKR - na klasówki a czy warto go kupić na klasóki do A bo jadąc wczoraj gościu ciągle nim wygrywał mając konkurencje typu bmw m 1 procar czy używał hacków?
klasówki bez poweups co sądzicie gdyby na klasówkach nie można by było używać powerups?
event -dla nie których nie zrozumiały lub obojętny nie rozumiem dlaczego połowa osób jeździ nie japońskmi tylko amerykańskimi , europejskimi wozami - A. czy już stracili nadzieje że się uda B. czy nie mają aut japońskich C. czy po prostu im się nie chce wybieczcie, dlaczego jest tak mało przejazdów
co sądzicie o BMW M1 Porcar czy uda nim się wygrać w klasie A?
uślizgiwanie się kół jadąc wyścigi często na zakrętach tył wyprzedza przód, mam w tym aucie opony ultra zero tuning mods czy wystarczy zmienić opony czy podjąć inne kroki?
wyprzedaż fajnych autek ktore z proponowanych autek najlepiej sprawdzi się na klasówkach A - Nissan Nismo GT-R (R34) Z-Tune – 3000 SB - Nissan GT-R (R35) SpecV – 2700 SB - Mazda RX-7 RZ - 1740 SB - Nissan Skyline GT-R (R34) V-Spec - 1560 SB - Nissan Skyline GT-R (R32) - 1500SB - Nissan Skyline 2000 GT-R (C10) - 1200 SB - Nissan Fairlady 240ZG (S30) - 1200 SB - Nissan Silvia (S15) - 660 SB
policja- jakie auto wybrać jakie jest najtańsze auto z policji
mam szanse na drugi car pak? dzisiaj wchodząc w pakiety kart, patrze a tam car pak za free czy dostane jeszcze jeden car pak czy nie? (wiem nagrody miały być rozdane od 26 marca)
rotacja aut za SB? czy była kiedyś rotacja aut za SB chodzi mi czy kiedykolwiek zmieniła się cena za auta?
najlepsze auto od początku czy zakładając konto i doładując je w busty mogę kupić auto z klasy S itp. jako pierwsze auto?