Vayne czy Varus???? EDIT: Vayne, Varus czy Lucian
Alistar.... uwolniony nie skępowany* :p
LAST HITTING...... Aaa to ok :p Nie zakumałem :p
LAST HITTING...... Adamie nie denerwuj się xD Gdzie ja obraziłem moją zajebistą ligę b5 bo nwm za bardzo :p
Nie chcą mi dać RP Może dlatego że.... wysyłają w dni robocze od poniedziałku do piątku a nie w weekendy :v
Lucian czy Jinx? O Lucianie się nie wypowiem bo go nie mam i dawno na rotacji nim nie grałem... Ale o Jinx już coś mogę powiedzieć :D Ostatnio w prawdzie dostała 2 nerfy na Q i R, ale są do zniesienia :) Może na początku rozgrywki widać różnicę bo jest wtedy osłabiona, ale jak się ma dobrego supporta to można skosić całego bota :) Natomiast w late game z paroma itemkami jinx jest OP :D Ja na full buildzie na Q jinx z karabinkiem zestackowanym mam około 2,3 as więc sporo :p Można fajnie spamować auto atakami a jak ktoś ci ucieka to W albo E+ auto jak zacznie uciekać to warto rakietnicą spróbować a jak nie to dobic z ulta :) Także ja jak najbardziej polecam Jinx, tylko trzeba pamiętać że w early troche słąba, ale dobrze się farmi z rakietnicy na Q :p Trochę się rozpisałem i liczę że ktoś to wgl przezcytał, a jeśli tak to liczę że pomogłem :)
Który bohater ma szansę w walce z Ekko Pod żadnym pozorem nie bierz zeda. Ekko lekko mówiąc go r***a w kakao. Ekko jest słaby w początkowej fazie gry, potem jest słaby tylko jak nie jest nafeedowany i nie ma ulti. Uważaj na jego bańki (W) bo one jak cię zestunują to nie żyjesz. Staraj się unikać jego Q. Niestety nie potrafię ci powiedzieć kto jest na niego dobry bo w prawdzie nim gram ale takich rzeczy nie wiem i idę na hardcora xd
Kiedy zaczyna sie 6 sezon ? Powinien sie zacząć gdzieś w Styczniu tak jak to miało miejsce w tym roku :)
Rp z dogry gdzie wpisac W smsie z kodem powinieneś dostać link. Wpisz go w przeglądarkę i tam masz instrukcję :)
Ile maksymalnie jest postaci w lolu ? Jak na tą chwilę to 125 i RIOT już zapowiedział bohatera nr #126 :)
Gluty Zac'a Fajne pytanie xd No raczej się odrodzi, ale jak teleporty się skończą :p
Kogo tu wybrać??? :p Zastanawiam się kogo wybrać: Mordekaisera, Shena, Sone czy kogoś innego za 3150 pz, a może zbierać dalej i kogoś droższego kupić? (Od razu mówię żeby nie pisać Katariny bo ją mam a na pewno ktoś by ją podał :p)
Jak nauczyć się grać Yasuo???? Może mi ktoś napisać jak się nauczyć grać yasuo??? Czy zacząć grać na normalach i się uczyć, czy lepiej na botach??? Jak rozkładać pkt skilli, masterki, runy i itemy to wiem :p I po jakim czasie w miarę go ogarnę???
Ahri czy Lux na mida??? Ahri, Lux czy coś innego na mida? Ma być łatwe do ogarnięcia i żeby było przy okazji silne :p Głównie zastanawiam się nad Ahr ale inne propozycje mile widziane :p