Jak dodać film? Wielkie dzięki Tajfun!
Jagdtiger za mocny? Mocny?! Hahahah ,był mocny,teraz to jeżdżąca pochodnia.
Coś chyba nie tak... Normalka,po ostatniej zmianie battle rating , 5 era ma teraz zamiast 8.0 to jest 7.7, dlatego uważam że gra się stoczyła bardzo mocno.
Czy można legalnie posiadać multikonto w tej grze? Tak,możesz mieć więcej niż jedno konto.
Bitwy World of Warship Losowe są z graczami,koop są z botami więc wiadomo, z graczami dostajesz więcej expa i kasy.
ca lines 123 Nie pobierzesz,muszą otworzyć serwery ,jest to zamknięta beta.
Kiedy otwarte testy czołgów w war thunder??? Ty sobie żartujesz tym pytaniem nie? Po to aby nabić sobie punkty?
Niemieckie czołgi vs Rosjanie 4-5 tier Tylko radzieckie, 5 era zsrr nie ma sobie równych.
jak grac w te gre pls help Nie rozumiem pytania, "jak grać" ,a jak grasz w inne gry?
Rosyjskie Czołgi Jedyna słuszna nacja w grze,wiadomo,ruska gra to i ruskie czołgi muszą być ok.
Zmiany w wojskach lądowych od ubiegłego roku To nawet ni instaluj bo szkoda czasu i nerwów. Gra zmieniła się na gorsze. Ruska nacja jest OP,zmieniono battle rating dla czołgów,model uszkodzeń to kpina i nie jest dopracowany,niemcy nie mają szans z ruskimi czy USA,nacja jest bardzo przekłamana i osłabiona w stosunku do usa i zsrr.
Ekipa do GTA V Skyoe? Rly!? Skype jeśli chodzi o komunikację między graczami jest dla dzieci i minecrafta.
ps4 czy xbox one? Nie jestem fanem ani jednej ani drugiej firmy,jednak XBOXa prędzej przerobisz niż PS4 ,więc wybór jest oczywisty.
Konsola czy PC ?????? PC zdecydowanie,możesz robić co Ci się żywnie podoba,net,gry,nagrywanie,oglądanie filmów w siecie,więcej plusów niż konsola.
Czy gta 5 jest warte swojej ceny? Tryb fabularny jest nisamowity,bardzo fajne misje,tekściarstwo w grze jest epickie,multi nie ogarniam,jest zbyt duży chaos,ja za grę bym tyle nie dał. Dostałem za free ze sklepu z którym współpracuję,czy warta ceny? Hmmm,bardzo trudno powiedzieć.
Pomocy !!!!!! Oczywiście że tak. Unikaj takich sytuacji. Chociaż kumpel dostał ostatnio zawieszenie na miesiąc bo gość wpakował mu kasę ,podszedł i wyrzucił przy nim,co jest bzdurą aby karać graczy którzy nie są winni.
co sądzicie o gta online Wczoraj wszedłem pierwszy raz online,jest chaos i bardzo mało przejrzyste wszystko,ikonki,mapa pojawiające się wydarzenie,nie wiem co z nimi i gdzie do nich dołączyć,do tego nie wiem jak wyjść z trybu pasywnego,totalna sieczka.
Potrzebuje pomocy na temat wymagan gta Mam 6790 1gb 256bit ,też 8gb ramu ,ale procka mam 4 rdzenie phenoma,idzie płynnie,ale grafika nie jest na max,jednak i tak fajnie wygląda.
PROBLEM POMOCY Ta gra to jeden wielki bug,może Ci ruszy jak jej się zachce,różnie ona działa
NIESKOŃCZONOŚĆ GOLDA Konta prasowe ,nic więcej.