Zalozylem konto i nie odblokowaly mi sie zadania Napisz do supportu, zazwyczaj odpisują w ciągu 24h. Także bez problemowo ;)
Problem z rozpoczęciem przygody w Imperia online Spróbujcie teraz, jeśli nie działa to skanik kompa czy nie macie np. spyware czy malware na kompie ;)
Czy bardzo polecacie tą grę? Fajna gra, można po klikać. Wyróżnia się fajną i przyjemną szatą graficzną.
Czy to zawiera P2W? Skiny nic tutaj nie dadzą, tak samo operacje. Jedynie skiny która można sprzedać za ładne pieniądze. Tutaj liczy się taktyka, myślenie i skill.
Kick za nic A jak stan wygranych meczów koło rangi? Przybyło o 1 czy jednak nie? Jeśli nie to odpowiedź jest oczywista.
Różnoraki wybór broni ? Czasami tak bywa, ale zazwyczaj zdobywam 3 fragi i wtedy braknie. Naucz się kontrolować dobrze full auto to nie będziesz tracił amunicji. Zresztą, zawsze można się schować po CT, bo na tym strona CT polega i wyciągnąć pistolet jak rushują.
Macie smieci mozecie mi je dac Nie lepiej pograć w gierki flash, pozadawać pytania lub odmówić sobie czekolady jeśli tak Ci zależy na skinach? I pamiętaj, skin=pieniądze a pieniądze nigdy nie są niepotrzebne.
Czy nieotwarte kapsułki z autografami znikają po turnieju Nie prawda, kapsuły nadal będzie można otworzyć, sprzedać lub wymienić.
granaty czy kamizelka z helmem? Wytłumaczę Ci 1 rzecz, jeśli nie masz pieniędzy na broń, kamizelke, hełm i na dodatek flash i dymny to graj eco. Bo po co masz grać z samą bronią i kevlarem bez granatów? CS to przedewszystkim gra opierająca się na taktykach ;) I pamiętaj, że smoke i flash to zawsze przewaga. Oczywiście jeśli wiesz co z nimi zrobić ;)
Konto Steam Jest to niemożliwe, możesz zrobić drugie konto steam i tam kupić CS:GO.
Co mam zrobić jeśli już kupiłem gre na steamie ? Gra pojawiła Ci się w zakładce o nazwie "Biblioteka", klikasz na grę i masz przycisk Instaluj. Potem pobierają się aktualizacje i voila!
jak się nauczyć dobrze grać w cs go Graj na serwerach społecznościowych na serwerach 10vs10, poćwiczysz tam aima i refleks i myślenie przy clutch'ach czyli pojedynkach 1v2+
Ile trzeba mieć rozegranych meczy, aby odblokować overwatch? 150 wygranych meczy i ranga powyżej gold1 ;)
Promocje na naklejki Niestety promocja na naklejki była tylko do północy 23 sierpnia :/
Skiny do AK-47 Wg. mnie wybierz Jaguara ;) Wygląda o wiele ładniej. Ma więcej detali.
Czy to prawda... Nie ma to znaczenia, drop jest losowy z kolekcji: Cache, Nuke, Cobblestone, Chop Shop, The Gods and Monsters.
Po jakim czasie wbija się rangę wyżej? No to oczywiste że po wygraniu kilku meczy pod rząd.
CS:Global Offensive AWP | Hyper Beast ma nieziemski pattern.
Czy w CS:GO występują zwierzęta? Niestety jedynymi zwierzakami są Kurczaki no i ryby w fontannie na B na de_inferno.
ktorym klawiszem sie mowi? Domyślnie jest to klawisz K, ale możesz zbindować.