Ciekawy Streamer/Youtuber który regularnie wrzuca filmy? Obecnie oglądam MrFlpinski oraz Isamu ale z racji tego, że żadko wrzucają filmiki pooglądał bym kogoś innego.
linstalgia
linstalgia zadał pytanie w grze Jungle Wars
Inwestować w farmę czy ołtarz ? Co na późniejszych poziomach bardziej jest potrzebne, łzy czy dynie?
Jakie itemy, runy bądź masterki spowodują największe obrażenia od ulta karthusa? Często nim ostatnio gram i chciałbym kiedyś zrobić pente tylko z R.
Jaka postać potrafi zabić na combo? Próbowałem już LeBlanc ale jest dość trudna i ciężko wyprowadzić nią combo.
Czy ult Nathiulusa przerywa się po jakimś czasie? Czy trwa dopóki nie trafi w wyznaczony cel?
Jak można kupić Ryze Pirata? Jest na według mnie najlepszy skin do Ryze, moje maina, ale niewiedzę nigdzie opcji kupienia go.
Jaki jungler potrafi w miarę szybko i zaledwie z kilkoma itemki zrobić solo Barona? Próbowałem już Lee sinem ale nawet z full buildem jest to dla mnie nie możliwe.
Jak w obecnym patchu najbardziej opłaca się budować Lee sina? Podobne full ad traci dużo w late game ponieważ Lee robi się za bardzo papierowaty. Ktoś gra i dobrze poradzi?
Jaki postać jest dobra do counter jungli? Grając Lee sinem w miarę dobrze idzie mi czyszczenie jungli jak counter gangi, ale szukam kogoś lepszego, z większym potencjałem i możliwościami.
Jaką postacią bardzo łatwo zrobić smoka na niskim lvl? Gram obecnie Lee sinem ale robienie smoka samemu na 5-6 lvl niezbyt dobrze mi idzie.
Jaka postać bardzo dobrze czyści jungle? Słyszałem że Lee jak i Udyr dobrze się spisują.
Z jakim skilem należy zacząć grająć Lee sinem na jungli? Wiele osób kłóci się między E a W. Jest ktoś kto nim gra i dobrze poradzi?
Czy Azir może postawić postawić więcej piaskowych żołnierzy ? Niby limit piszę do 2 ale nie raz widziałem jak ludzie kładą ich po 3, czasami przez ułamek sekundy jest ich nawet 4.
Jak obronić się przed ultem Zeda? Dodam że głównie gram AD postaciami więc Zhonya nie wchodzi w grę.
Czy postać w trakcie ulta Yasuo jest "tykalna" Czy przez te 2 sekundy gdy Yasuo kogoś ultuje, przeciwniki może otrzymać od kogoś obrażenia ? Pomijając oczywiście sam dmg z ulta Yasuo.
Ban za obraźliwy nick? Gdy RIOT stwierdzi u kogoś obraźliwy nick, to czy daje nam możliwość zmiany go, wymaga od nas kupienia opcji zmiany nicku czy po prostu banuje nasze konto? Pytam się bo mój kolega niedawno założył konto, wpłacił już trochę RP a dopiero dzisiaj zobaczyłem że gra pod nickiem "ruchaczcipek223raio".
Czy Xin ultująć daje możliwość Yasuo do użycia swojego ulta? Wiem że Yasuo może ultować gdy Xin podbije kogoś za pomocą Q ale jak sprawa wygląda z jego ultem?
Czy ult Rek'sai działa na całą mapę? Czy tylko na tunele jej połowy? Chciałbym wiedzieć czy jak bym zrobił tunel pod bazą wroga, czy bez problemu mógłbym się tam ultować.
Jakich ult tarcza Yasuo nie blokuje? Z tego co na razie wiem to Malphite oraz Lux.
Jakiś dobry AP jungler? Możecie mi podać jakiś dobrych AP junglerów?