MIsje drużynowe "Guardian Co-op Challenge" Czy misie drużynowe mogę zrobić sam czy koniecznie muszę znaleźć kogoś do pomocy ?
Nowe rangi Ile jest nowych rang dodanych podczas akutalizacji z operacja ?
Dlaczego w CT wszystko jest droższe? Dlaczego w CT wszystko jest droższe?
Koszt operacji Ostatnio skończyła się operacja Vanguard i wiem ze za jakis czas bedzie nastepna. Ile zazwyczaj kosztuja operacje zaraz po ich wprowadzeniu ? ile kosztowaly poprzednie ?
Jagdpanzer E-100 czas ładowania Ile moze wynośić minimalny czas ładowania Jagdpz E-100? Tak z załoga na 100%, wentą i bia + racje bojowe
Czasy przeładowania Czy czasy przeładowania w grze pokrywają sie z czasami przeladowania historycznych maszyn czy jest ot tylko zasluga balansu pojazdów ?
Co łatwiej zniszczyc ? Łatwiej jest zniszczyć magazyn amunicji czy podpalić czolg ? nie chodzi mi o konkretne pojazdy tylko o RNG
Liczba pocisków Ktory czołg możne przewieść najmniej pocisków ?
Wymiary czołgów Czy w wocie, albo bo jego stronie oficjalnej znajdę gdzieś info na temat wymiarów czołgów ? możne to niby nic ale kupując dany pojazd wiemy jak jest wysoki szeroki itp i mogąc porównać od innych możemy lepiej dobrać miejscówkę dla niego było by to przydatne szczególnie zaczynając grac nowym czołgiem.
Nagrody za medale Czy za zdobyte medale dostaje sie "coś" czy jest to tylko taka informacja dla nas ?
Czy da sie zablokowac zaproszenia do plutonu? Czy da sie zablokowac zaproszenia do plutonu? Ponieważ w zwiazku z bitwami 8 bitowymi dostaje ciagly spam zaproszen od nieznajomych. Jest to troche irytujace
JagdPazner E-100.... Czy sadzicie ze opłaca sie go zakupić ? gram z klanem cw i mam tylko jedna X (IS-7).
Mapa prowincja....a cw Rozumiem ze ta mapa jest mała i mozna na nia trafic tylko na niskich tierach... ale dlaczego w taim razie jest ona dostenna na cw ?
T-54 które działo wybrac Które topowe działo na T-54 jest lepsze ? Wydaja się podobne ale które polecacie i dlaczego ?
stockowy T-54 jak badać Co polecanie badac w pierwszej kolejności na T-54 ? Slyszalem ze warto zajac sie najpierw dziłem, ale to med wiec czy nie warto lepiej silnika lub gąsek ?
Porównywanie osiagniec na danym czołgu Jest jakaś strona albo aplikacja pokazująca globalne wyniki danych maszyn ? Chodzi mi to to żeby wyświetlało np jaki procent zwycięstw maja średnio gracze na danym pojeździe.
Brytyjskie niszczyciele Przeglądałem nową gałąź brytyjskich TD i zastawa mnie to ze brytyjskie IX tiery maja wyższy współczynnik obrażeń na minute niż X. Nie grałem jeszcze żadnymi brytyjskimi TD, nową ani stara linia dlatego mam pytanie czy wiece dlaczego tak jest ? Co rekompensuje tą stratę ?
Twierdze Jak sprawdzic jaki dostajemy aktualnie bonus ?
Objekt 704 Ile wynosi czas ładowania objekta z pełna zaloga wenta i dosylaczem oraz ile wynosi rozniac w porownaniu do ISU z taka sama zaloga i sprzetem
Najlepsza "szóstka" na kompanie, twierdze itp.. Jaka jest najlepsza VI na kompanie i twierdze itp. oprocz kw1s'a i hellcata?