misja płomienie mocy Poczytaj uważnie w opisie misji, włącz sobie GPS ;)
szukam ludzi jaki serwer?
Set na defend Tarcza z Vargulfa, jakieś legendy :)
Lepszy lot Unikaty szybciej zdobędziesz od bossów na eventach czy międzyświatach niż z tych kostek...
Wspólne granie Ja ci polecam wbić najpierw 50 lvl, później zajać się eventami i arenami :P
Pochwalcie się swoimi poziomami w Drakensang Online :) 50 lvl, 4 lata doświadczenia. Teraz niezbyt często gram, jedynie jak są eventy to siedze najczęściej :) A wyższe poziomy po prostu bijesz potworki, najlepiej 2-3 lvle wyższe od ciebie, wtedy szybko idzie pasek doświadczenia, rób misje ;). Do tego pergaminy z expem i bardzo szybko możesz wbić lvl :). Jak chcesz o cos pytać, to śmiało :)
nie wiem co lepsze popatrz ile na obydwu masz krytyka, chociaż po statach patrzę, to niski lvl, więc jeśli expisz to bierz drugi ;)
Jest sens wrócić do gry? Dla niektórych zmieniło się na lepsze, a dla inncyh na gorsze. Ja osobiście uważam, że gra upada. Eventy to odgrzewane kotlety, np viscanium... Nic nowego. Na eventach musisz dużo się natrudzić, to nie to co kiedyś, teraz do bazowych eventów wprowadzili mini eventy... Może to i ciekawe i dobre do zabicia czasu, ale jeśli masz mało tego czasu, to nie polecam Ci grać. Wszedł rok temu 50 lvl, dzienne zadania się zmienią, karabossa się zmieni.. Wszystko się zmienia - to dobrze. Ale niestety na gorsze. Ma powstac takze nowa klasa. Jesli grałaś łucznikiem, to teraz sobie nie proadzisz, bo strasznie osłabili tą klasę. Jeśli juz naprawdę chcesz zacząć grać, to polecam od nowa, mechanikusem. Możesz szybko wbić 30 lvl, dalej jest już trudniej. Pozdrawiam i życzę miłych chwil ;)
Szukam bractwa a może byś tak serwer podał, na jakim grasz?
Realizacja kodu na mroczne monety. Po prostu klikasz i przysyłają Ci na komórkę czy też maila. Ale ja raz nie dostałam na 4k monet, bo chciałam to zrobić następnego dnia.. A już nie mogłam, wiec to taki chłam jest...
Nowa Atlantyda Zapewnie musisz wbić następny lvl aby dostac nowe misje i odblokowac mapki.. Po porstu musisz dużo expić :D
Lokacja Chciwa Otchłań niedalekko lokacji bossa Arachny Chciwa Otchłań.. gram 3 lata i pierwsze słyszę :O... Nie ma takiego miejsca :P
Podejrzany Janek Na zachodzie miasta, w beczce jest..
Czy Dragensang to gra płatna? Nie jest płatna, chociaż zdecydowana większość osób płaci. Ja nigdy nic nie płaciłam i jakoś wyrobiłam swoją postać może nie na najlepszą, ale jest dobra :)
Osiągnięcia wydaje mi się, że się nie da
Jakie lvl ? 50 łucznik i mag
trututut
event kingshill Raz trafiłam na mape eventową kingshill i miałam za zadanie zabić 1500 potworów i bossów. A teraz ciągle trafiam aby obronic ludzi. co zrobic aby dalej trafić na ta mapę aby normalnie potworki bić?
Klucz do amfory skąd wziąć klucz do amfory?
prace konserwacyjne wie ktoś ile czasu potrwają prace konserwacyjne?