energyspider
energyspider napisał(a) na forum gry Shards of War
Ta strona zaczyna mnie irytować Nie mam pretensji, żeby to wszystko wolno działało, naprawdę nie mam, ale, żeby działało wogóle, ja już ponad tydzień czekam, żeby zrobić 1 zadanie o.O
energyspider
energyspider napisał(a) na forum gry Era of Empire
Czyżby najgorsza gra przeglądarkowa? Gra chodzi bardzo powoli. Pomysł fajny na grę tu nie przeczę, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Może w przyszłości ta gra się rozwinie.
Jaki midlaner w mecie Zależy jaki masz styl gry, jeśli pasywny to polecam Ziggsa. Xeratha- nimi możesz bez problemu stać z tyłu i zadawać obrażenia. Jeśli jesteś osobą, która lubi się wbić w kogoś i go wyłączyć z gry to dobrym pickiem byłby Zed, Talon, Katarina. A jeśli lubisz sobie poprostu dobrze zagrać, to Cho'Gath jest niedocenianym midem, Diana jest fajnym pickiem, i dawno zapomniany Kennen, który w team fightach daje więcej niż można byłoby się po takim małym chomiku można było spodziewać.
na jaka pozycje? Wszędzie, budując go w tanka Cię nie zabiją, ale będziesz mieć dmg. Budując go w AP będziesz mieć duży burst. Tak jakby jest to champion, który na każdej pozycji się sprawdzi. Oprócz ADC... ale kto potrzebuje ADC jak jest Ekko.