https://www.youtube.com/watch?v=r7MDUBFwg70&
Dzień dobry ! :D
oddam gifta za skina!! Hej, mam propozycje :) moge kupić komuś dwa gifty za skina do caitlyn, no dobra ale ktoś powie: wystarczy ci RP na tego skina, tak wystarczy ale komuś może coś fajnego polecieć a ja będę się cieszyć ze skina :) jeśli jesteś chętny napisz na PW :)
Kamera w lolu po stronie czerwonej Cześć! :D mam pytanie, jest dodana nowa kamera do lol'a od strony czerwonej, mi bardziej podobała sie starsza wersja, ktoś wie czy można jakoś przywrócić tę kamerę? nie moge znaleźć w opcjach ani nigdzie indziej prosze o pomoc :)
duchu232
duchu232 zadał pytanie w grze FIFA World
najlepszy skład BPL do 50k za zawodnika jaki jest najlepszy skład z BPL do 50k za jednego zawodnika ???
duchu232
duchu232 zadał pytanie w grze FIFA World
najszybsi fify - kto ? kto jest najszybszym piłkarzem w fifie world? i kto jest najszybszym piłkarzem z BPL? Najszybszy obrońca fify world i najszybszy w BPL hmm?
duchu232
duchu232 zadał pytanie w grze FIFA World
Co to jest za liga EPL?? Mam pytanie, jest wyzwanie w osiągnięciach - zdobądź tyle i tyle bramek dowolnym zawodnikiem z EPL. Co to za liga w fifie world ? Napewno nie england premier league
duchu232
duchu232 zadał pytanie w grze FIFA World
Gra z przyjacielem - fifa world. Witam, co muszę zrobić żebym mógł zagrać w fife world z przyjacielem? Z innym kolegą już grałem, wystarczyło wyłączyć zapore systemu windows - i graliśmy, z tym co chce zagrać nie moge mimo że zapora jest wyłączona. Dodam tylko że ja mam windows 7 a on windows 8, pomożecie ?
Platynka i gold. Witam przywoływacze ^^ jak teraz działa system lola? Jeśli jestem plat V mogę spaść do gold 1 przez nie aktywność, przez 0 pkt i przegrane mecze czy za oba ????
Gdzie się sprawdza? Gdzie mogę sprawdzić który jestem w ogólnym rankingu świata daną postacią? np: jestem 45 powiedzmy w rankingu jinx świata.
Co oznacza.. słowo, skrót nie wiem pojęcie(?): REKT albo GET REKT ?
Sivir, czy E... Czy czar E sivir ( ta blokująca tarcza ) zablokuje ultimate jinx?
Flash przez ult Azir'a Czy jeśli flash'ne przez ult'a Azir'a to cofnie mnie z powrotem? Czy "przeskocze" przez jego ultimate??
Jakie runy? Witam, jak zbudować "perfekcyjne" runy pod ADC, MID-AP oraz TOP? prosiłbym o dobre runy a nie odpowiedź tylko dla pkt...
Dywizje Można spaść z silver V do bronze 1 ?? lub Silver 4 do silver 5 ???
invade co to jest takiego?
używająć nunu ulti w krzakach to... ... nie widać go po za krzakami ? :D
yordl kiedy wyjdzie znów kolejny yordl ?? od ostatniego minęło ponad 600 dni. ostatnim yordlem była lulu . wie ktoś coś na ten temat ?