Znów zaczyna się oszustwo Najwyraźniej minął czas realizacji zadania, wlicza się do tego także czas sprawdzania screena. :)
Promocja do 30 czerwca? Aa! I czy ta promocja jest do 30 włącznie, czy kończy się dziś? :D
STEAM: euro Dziękuję bardzo! ^^ Jestem coraz bliżej do 10!
3 poziom ------ Pewnie o tier. ;) Czyli masz 3 zaanie, tak? Jak brzmi?
Mam pytanie na temat bohaterów lol Każdy z tym championów jest dobry na swój sposób, zależy też, gdzie i jak grasz - ja jednak polecałabym Pantheona lub Ezreala.
bbbggfd
bbbggfd napisała na forum gry Howrse
ZOSTANĘ SITTEREM Z tego, co widzę, chwaliłaś się multikontami i brakiem Promieni Heliosa za nie... Więc nie polecam? :)
bbbggfd
bbbggfd napisała na forum gry Howrse
O co chodzi!? Nie wysypia się?
Brakuje mi 17 pkt. do wymiany jak je szybko zdobyć Z tego co wiem, ocenianie na tej witrynie nie działa... Przynajmniej mi. Nie mam znaczka z gwiazdkami, jedynie "nie oceniaj". ;)
bbbggfd
bbbggfd zadał pytanie w grze Margonem
Święta 2014, płatki śniegu - QUEST! Znajdź kogoś, kto posiada nici odpowiednie do zszycia płatków śniegu. Brok ich nie ma. U kogo mogę je znaleźć?
PORO wardy! Do kiedy i od kiedy? Hej! Ktoś może mi powiedzieć, ile mniej więcej tra okres, w którym można kupować świąteczne wardy? PORO wardy będą trwały jedynie przez okres trwania eventu (czyli od wtorku do 5 stycznia bodajże) czy jeszcze przez jakiś czas później? Jak się nie mylę, Halloweenowe były jeszcze przez jakiś czas później dostępne, ale ile dokładnie? : ) Byłabym wdzięczna za dokładne odpowiedzi!
bbbggfd
bbbggfd zadał pytanie w grze Margonem
Łowca - kilka pytań! Hej. Czy profesja łowcy w ostatnim czasie (hm, około roku) została osłabiona? Chyba coś robię źle, bo mam wrażenie, że poniżej 40 poziomu jest... strasznie słaby. : p Oprócz tego: macie jakieś sposoby na szybki zarobek na 30 poziomie? Stania na elitach nie liczę. Kolejne: Jaki polecanie ekwipunek na łowcę ~30 poziom i ~36 poziom dla osoby niezbyt zamożnej? Mój gold waha się w okoliach 1,5m aktualnie. : p
ADC - kogo polecacie? Jakiego adc polecacie? Myślałam nad kupieniem Caitlyn, ale 4,8k samo się nie uzbiera - więc może Twitch? Jak na razie mam jedynie Ashe i Sivir, więc coś dobrego [i przy okazji niezbyt drogiego] na bocie gdy nie dostanę swojej ulubionej pozycji mi się bardzo przyda! : P
Zwrot skinu Hej! Jakiś czas temu - może z pół roku - kupiłam z przeceny skin Prom Queen Annie [260RP]. Wtedy lubiłam Anią pograć co jakiś czas, niestety szybko się to zmieniło - teraz gram nią tylko, gdy dostanę ją na ARAMie [więc zdarza się to raczej rzadko] i tak ta sprawa wygląda już od kilku miesięcy. Jako, że nie zamierzam kupować RPków, zależałoby mi na tym, żeby zwrócić skina i odzyskać RP. Chciałabym za nie kupić skin do postaci, która raczej nie znudzi mi się prędko, a tak się składa, że jeden z jej skinów niedługo pojawi się na wyprzedaży. Czy zwrot jest możliwy, skoro Prom Queen kupiłam tak dawno?
Ulubiony bohater? Jaka jest wasza ulubiona postać? Taka, którą bez wahania możecie ochrzcić swoim mainem? ;)
Pomocy! Problem z zalogowaniem się Po aktualizacji do patchu 4.2 nie mogę się zalogować. Ciągle wyskakuje ten sam błąd - 3 próby logowania, a potem przekierowanie do forum/FAQ/stanu serwerów/supportu. Próbowałam i na polskiej, i na angielskiej wersji. Co robić?