Problem po uruchomieniu gry System win 7, dx11, gefore460, 4gb ramu proc i5 3.2gh. Problem jest taki, że jak odpalam grę wyskakuje obraz czarny ekran, coś mrygnie i dostaję komunikat Exception (EXCEPTION : 0xE06D7363 @ 0x7C812AEB) received Please send the logs/130313_214601.dmp and the last log to developers. You can press Ctrl+C to copy this message to the clipboard. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Ściagałem grę długo i bardzo chciałbym w nią pograć. Jakieś rady?
NOWA MAPA, zwężony midlane i wpływ na grę Nie ma tego nigdzie w opisie ale czy ktoś wie czy mapa na środku została zwężona? Dokładnie wyjście z rzeki jest jakby przeciągnięte ścianami przez co mid jest węższy. Jestem tego nie mal pewny ale nie mogę znaleźć nigdzie potwierdzenia. Jeżeli to nie jest miraż i faktycznie zwęzili mida to przecież to jest strata całego uroku i zrobili z tego miejsce do gangowania/
NOWA MAPA i dragon i doświadczenie Co dokładnie robi nowy dragon? Wiem, że nie dostajemy za niego złota ale jak się rozkłada doświadczenie na drużynę? Wcześniej było tak, że exp szedł do zabijającego. Nie mogę tego nigdzie znaleźć. Proszę o pomoc
asdadawwa
asdadawwa zadał pytanie w grze Khan Wars
Wasza ulubiona nacja? Ja mam taki sentyment do Polan - po prostu mam. Pamietacie taką grę jak Polanie z 98? Polska gra, krowy, mleko, niedzwiedzie i wpisywanie kodów z instrukcji :)
Inwestowanie w ekonomię i zwlekanie z wojskiem? Jak w temacie, czy opłaca się waszym zdaniem boostować ekonomię i inwestować tylko w gospodarkę i dopiero przed atakiem robić masowo wojsko? Czy lepiej jest starać się to to rozłożyć i robić militaria w trakcie gry?
asdadawwa
asdadawwa zadał pytanie w grze Jungle Wars
Inny sposób na zdobycie monet Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie monet w grze niż kupno ich w sklepie. Za aktywowanie maila dostałem +25. Czy będą one stopniowo pojawiać się w grze jako bonusy? (jak rozwiam wioskę)
Yasuo a szybki cloak of agility Witajcie, co myślicie o szybkim cloak of agility (od razu po staticku) Tak, żeby mieć jak największą dublowaną krytykę z pasywu? Czy nie da to więcej niż kusza +25 dmg? Imo lepiej właśnie, ładować Jasia pod krytykę ale może źle myślę. Gra ktoś dobrze yasuo?
asdadawwa
asdadawwa zadał pytanie w grze OGame
OGAME które było kiedyś Ostatnim razem grałem w ogame w 2006 roku i wydaje mi się, że było fajniejsze. Teraz też będę grał itd. ale jakoś bardziej podobał mi się tamten klimat. Jest ktoś tutaj ze starej gwardii?
Straż Wyżynnych Klanów Jak przejść tę misję? Podchodzę do niej 5 raz i ciągle rozwalają mi katapultę. Focus idzie na łucznika a potem komp mikruje mi swoim łucznikiem mojego gwardziste. Jak się za to zabrać?
asdadawwa
asdadawwa zadał pytanie w grze Anno Online
ANNO Online Czy grał ktoś jeszcze w stare Anno które można było dostać za free w takim piśmie Gambit w latach 90'? Jestem bardzo za tym, żeby stare kultowe gry wracały do bytu. Zapraszam do dyskusji.