Yucares
Yucares zadał pytanie w grze Warframe
Kupić slota czy zbierać na Frosta Prime? Frost to mój ulubiony warframe i baaaardzo bym chciał mieć Frosta Prime. Widziałem, że można go kupić nawet za 200p. Potrzeba mi też slotów, tylko nie wiem czy nie lepiej jak najszybciej kupić Frosta P, bo im dłużej z tym zwlekam tym ciężej go będzie potem kupić (i drożej).
Co sądzicie o mainowaniu ADC? Mainowałem jungle, ale mam już dość tego, że zawsze na mnie wszyscy winę zwalają i tego biegania po całej mapie, bo to się już nudne robi. Myślałem o ADC, bo nie tak ciężko dostać no i lubię tą pozycję. Warto zmieniać maina?
Czy da się przenieść lola na inny dysk po prostu go przenosząc? LoL mi się trochę zacina, pomimo stałych 60 fps i 50 ping. To chyba wina tego, że robiłem reinstall systemu i zainstalowałem lola na hhd, a nie na ssd jak to było wczśniej. Muszę na nowo pobierać lola czy będzie działać jak go skopiuje po prostu?
Od jakiegoś czasu lol zaczął mi się zacinać. Fpsów mam zawsze stałe 60, ping stały około 50. Mimo to co jakieś pół minuty występują 1-2 sekundowe ścinki. Robiłem reinstall lola i systemu, ale to nic nie dało. Po zmniejszeniu ustawień z najwyższych na najniższe nadal to samo.
Czy za zrobienie samemu sobie refa jest ban lub coś? Bo chciałbym skina do ww i twitcha, ale jestem forever alone kappa.
Porady jak dobrze grać Nidalee w jungli? Mainuję junglę i po zobaczeniu Nidalee w lcs postanowiłem ją wypróbować. Bardzo mi się spodobała i teraz gram tylko nią, oglądam Nervariena, on ją chyba mainuje teraz, ale nadal słabo mi idzie? Macie jakieś porady?
Macie jakieś porady co do placementów? Tzn. gdzie grać, czym grać, mój poziom to gold V, ale jak pamiętam z poprzednich sezonów to placementy są gorsze od brązu xD
Jaką linię mainować w nowym sezonie? Top vs Mid Inne linie już przerabiałem, bot mi jakoś nie idzie, a jungle mainowałem cały 4 sezon i mi się znudziła. Na topie i midzie gram chyba tak samo.
Kto jest waszym zdaniem najlepszym polskim graczem lola?? Zastanawiam się co myślą inni. Kubon?
Który skin do Yasuo jest WEDŁUG WAS lepszy? High Noon jest na wyprzedaży i zastanawiam się czy go nie kupić, alenie jestem pewien.
Midlane vs Tryndamere - co mainować? Trochę głupie pytanie, ale aktualnie mainuję mida, tylko strasznie tęsknię za Tryndą, bo to był mój dawny main i mam do niego wszystkie skiny. W ogóle uwielbiam tę postać, ale wolę grać na midzie niż na topie, a Trynda na midzie odpada xD HELP
Mistrzostwa sezonu 5. Kiedy zaczynają się pierwsze rozgrywki? Chodzi mi o lcs, ogn i wszystkie inne. Nie nie chcę przegapić tych pierwszych rozgrywek, bo w 4 sezonie oglądałem dopiero od półfinałów i nie widziałem tych meczy kwalifikacyjnych itd.
Yasuo problem, gra się zawiesza. Ktoś też ma problem z Yasuo, że wam się gra freezuje po starcie? W google znalazłem wiele tematów z tym problemem, ale bez odpowiedzi. Czy to wina Riotu czy coś z moim kompem nie tak? Tylko z Yasuo mam ten problem, po resecie kompa jest ok, ale gdy wracam to enemy mid ma 2-3 lvl.
Jak zmienić język gry na koreański? Kiedyś wystarczyło wejść w /RADS/system/locale i zmienić en_gb na ko_KR, ale teraz jak tylko włączam lola to się zmienia z powrotem. Ma ktoś jakiś pomysł?
Jaką macie czułość myszki w lolu? Musiałem przeinstalować lola, bo mi się zbugował i teraz nie pamiętam jaką miałem czułość. Co bym nie ustawił to wydaje mi się jakoś dziwnie niekomfortowo. W systemie mam na połowę a w myszce na 800 dpi. Kiedyś miałem w systemie na 3 kresce a w myszce na 3200 dpi, ale teraz nie może tak by,ć bo się w cs'a nie da grać :/
Czy można dać komuś RP? Dzisiaj w szkole kolega się mnie pytał czy nie mam mu pożyczyć 100 RP, bo mu do skina brakuje. Wracam do domu, odpalam lola, i mi wyskakuje, że ten właśnie kolega kupił mi Poppy... Teraz wypada się jakoś "odwdzięczyć", tylko nie wiem jak, żeby na tym nie stracić.
Co to jest za turniej co był teraz grany? Ten co był tf w jungli i wgl. Teraz Chyba C9 z Alliance gra. To jest IEM? I czy ma to jakieś znaczenie w mistrzostwach 5 sezonu, w sensie kto teraz przejdzie ten będzie w lcsach? Bo ja nie w temacie.
Rankedy w przedsezonie. Jak na koniec sezonu 4 miałem silver 1, a w przed sezonie wbiję np. gold 3 to w sezonie 5 po placementach wrzuci mnie wyżej? Czy zostaje mmr z sezonu 4?