ult rengara Czy gdy rengar rzuca ulta i znika i schaco w tym momencie tez znika to czy rengar wykrywa schaco ?
Karthusa ult vs kalista Czy kiedy karthus rzuic ulti a w czsie jego wybuchu kalista zultuje kogoś ze sojuszników np sone to czy ona dostanie dmg z ulta karthusa ?
Pasywka teemo . Czy gdy teemo zniknie i rengar .... Pasywka teemo . Czy gdy teemo zniknie i rengar z enemy teamu utlnie to go zauważy czy nie ?
Czy gdy kalista z ulti rzuci yasuo to czy yasuo będzie mógł zultować ? Czy gdy kalista z ulti rzuci yasuo to czy yasuo będzie mógł zultować ?
co sądzicie o nowej postaci bard co sądzicie o postaci bard czy opaca się będzie ją kupić czy nie ?
AATROX I SINGED czy gdy aatroxowi włącza się pasywka to czy singed gdy użyje E to go przeżuci ?
Co się stanie gdy darius przyciągnie maokai którego skarner ultuje ? Co się stanie gdy darius przyciągnie maokai którego skarner ultuje czy anuluje się ulti skarnera ?
Wykonga ulti Co się stanie jeśli wukong zultuje i włączy zhonie ?
utli fiory ? Czy kiedy fiora ultuje mastera yi a on w tej samej hwili rzuca Q w stworki to czy ulti fiory zostaje przerwane ?
5 vs 5 summoner srift czas gry Czy za dłuższy czas gry dostaje się więcej pz i pd czy to chodzi o dragony i barony czy o zabójstwa ?
co się stanie gdy karhus zultuje zaca któremu włącza się pasywka co sie stanie gdy karthus zultuje zaca któremu włącza się pasywka
kto lubi grać z trolami? Czy lubi ktoś grać z trolami którzy ciągle dedają ?
ULti pantheona ?!?!?!? Czy gdy pantheon zultuje a maokai w odpowiednim momencie rzuci w niego W czy będzie mógł polecieć zanim ?
Blitz trololo Co się stanie gdy blitz kogoś przyciągnie i przyciągnie się do latarni thresha ?
co się stanie gdy thresh przyciągnie rek sai'a który rzuca ult co się stanie gdy thresh przyciągnie rek sai'a który rzuca ulti ?
Lissandra vs thresh ? co się stanie gdy thresh przyciągnie lissandre która żuciła E
Co się stanie gdy yorick zultuje ducha mordera Co się stanie gdy yorkick zultuje ducha mordera ?
co się stanie gdy poopy odrzuci alistara który równierz ją odrzuci ? co się stanie gdy poopy odrzuci alistara który równierz ją odrzuci w tym samym momencie
Czy gdy teemo stoi nieruchomo i znika to czy rengar wykryje go z ulti? CZy kiedy teemo znika to czy rengar może go wykryć swoim ultem i w niego skoczyć?
Czy to naprawdę działa ?!?!?! Czy gdy z przeciwnego teamu morder kaiser zultuje np karme i ze swojego teamu yorick też ją ultnie to będą 2 karmy ?